Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gösteri durdurucu: Singalong taraftarları kovuldu, ‘koruma’ askıya alındı

Gösteri durdurucu: Singalong taraftarları kovuldu, ‘koruma’ askıya alındı

“The Bodyguard” müzikalinin İngiliz performansı, asi bir seyirci sonuna kadar şarkı söylemekten kendini alamayınca durduruldu.

Manchester, İngiltere — “The Bodyguard” müzikalinin İngiliz performansı, marşlı finale kadar şarkı söylemekten kendini alamayan bazı izleyicilerin karşılıksız sevgisiyle sona erdi.

Single olması amaçlanmadı. Seyircilerden Tash Kenyon, yer göstericilerin “Lütfen şarkı söylemekten kaçının” yazılı pankartlar taşıdığını ve çobanların gösterinin sonunda katılabilecekleri ancak gösteri sırasında şarkı söyleyemeyecekleri önceden duyurulmuştu.

Kapanış sırasında birisi “Bu artık şarkı söylemeye başlayabileceğimiz anlamına mı geliyor?” diye bağırdı. Kenyon dedi. Balkondan sağır bir ses düşer ve The Pussycat Dolls’un eski üyesi Melody Thornton’ın vokaliyle yarışır.

Carl Bradley, Manchester Evening News’e kahkahaların daha sonra öfke ve kafa karışıklığına dönüştüğünü söyledi.

Bradley, “Sahne daha sonra tekrar karardı ve işte o zaman üst katta gerçekten patlamaya başladı, duyulabilir çığlıkları ve iç çekmeleri gerçekten duyabiliyordunuz,” dedi. “Herkes ayağa kalkıp bakmaya başladı. Onları dışarı çıkarmak için ‘Çık dışarı, dışarı’ tezahüratları yapıldı.”

Işıklar yandığında istenmeyen yedek şarkıcılar sahne güvenliği tarafından koltuklarından kaldırıldı ve seyirciler tezahürat yapmaya başladı.

Ama müzik ve gösteri bitti.

Tiyatro sözcüsü, oturmayı reddeden sinir bozucu hayranların performansı bozduğu için gösterinin iptal edildiğini söyledi.

Thornton, Instagram’da saygın hayranlara teşekkür eden ve bunu yapmayanlardan özür dileyen bir video yayınladı.

Manchester Polisi, güvenlik tarafından uzaklaştırılan iki kişiyle görüştüklerini ve herhangi bir işlem yapmadan önce kanıtları inceleyeceklerini söyledi.