Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jonathan Majors, eski kız arkadaşının açtığı davada saldırı ve hakaretle suçlanıyor

Jonathan Majors, eski kız arkadaşının açtığı davada saldırı ve hakaretle suçlanıyor

Bayan Jabbari, Bay Majors ile Londra'daki “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” setinde tanıştı. Dava, önce onunla, sonra New York'ta yaşadığını, ancak ilişkilerinin hızla kötüleştiğini ve ayrılmaya çalıştığında ya da kötü davranışlarının boyutunu açıklamaya çalıştığında ona rutin olarak bağırdığını ve kendine zarar vermekle tehdit ettiğini söyledi.

Davaya göre, Eylül 2022'de Londra'da, onu arabasının kaportasına attı, “boyuna kilitledi ve yardım çığlıklarını kimsenin duymasını önlemek için elini ağzına koydu.” Davada, evlerine döndüğünde ellerini boynuna doladığı ve onu öldürmekle tehdit ettiği belirtildi. Daha sonra başını mermer zemine çarptı ve dava devam etti, “artık nefes alamayacakmış gibi hissedene kadar onu boğdu.” Tartışma onun “beyin bulanıklığı” ve “sürekli çınlayan baş ağrıları” yaşamasına neden oldu. Belgelere göre.

O yılın başlarında Los Angeles'ta onu banyoya attığını belirten takım elbise, “kafasını duvara çarpmasına neden oldu” dedi. Dava, Bay Majors'a karşı “sürekli korku” içinde yaşadığını söyledi.

Tutuklanmasından bu yana, Bay Majors'ın bir zamanlar yükseklerde olan kariyeri çöktü: Marvel, mahkumiyetinin üzerinden saatler geçtikten sonra onu bıraktı ve gelecek tüm filmleri ertelendi. Ocak ayında ABC'ye verdiği röportajda “hiç bir kadına vurmadığını” ileri sürdü.

Davada, yorumlarının Bayan Al-Jabbari'nin itibarına ve kariyerine zarar vermeyi amaçladığı ve ölüm tehditleri göndermek de dahil olmak üzere insanları ona “saldırmaya, taciz etmeye, korkutmaya ve zorbalık yapmaya” teşvik ettiği belirtildi.

Davada ayrıca Bay Majors, geçen yaz Bayan Al-Jabbari'ye karşı karşı şikayette bulunma girişimi nedeniyle “kötü niyetli kovuşturma” yapmakla suçlandı. Bayan Al-Jabbari polise teslim oldu ama Manhattan Bölge Savcılığı, davanın esastan yoksun olduğunu söyleyerek davayı takip etmeyi reddetti. Davada, yaşananların “Binbaşılar tarafından kurbanını taciz etmek ve korkutmak için kullanılan en iyi savunma olan bir saldırı taktiği” olduğu belirtiliyor.

READ  'Bob Marley: Bir Aşk' 'Arabalı Bebekler'in Üstünde Kaldı: Gişe