Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Graham Ashcraft, Kızıllar Korsanlara yenilirken çok çalışıyor

Pittsburgh – Rekabetçi maçlarda rekabet ederken bile, Kırmızılar bazen kendilerini aşmanın yollarını buldular. Cuma gecesi PNC Park’ta Pirates’e 4-2 yenildiğinde durum böyleydi.

İşte Cincinnati’nin üst üste dördüncü mağlubiyeti için üç önemli öğe.

Kalkan savunması, Kızılları yine hayal kırıklığına uğrattı
Kırmızılar yardımcısı Derek Law, Mark Mathias sert ama rutin bir Jose Barrero stoper golü attığında 2-2’de skorsuz bir altıncı atışı tamamlamaya hazırlandı. Barrero, topu yakalamadan önce fırlattı ve ilk kaleye atışı ile hamle yaptı. Dışarı çıkma zamanı gelmiş olabilir, ancak Jason Fosler, başlama vuruşunu Connor Joe’nun yaptığı için bununla başa çıkamadı.

Reds’in patronu David Bell, “Zor bir sıçrama gibi görünüyordu. Belki biraz oldu.” [Barrero] Aslında onunla kalarak gerçekten harika bir iş çıkardı ve [he] İyi bir atış yap. Onu yeni keşfettim ve fark etmedim, Jason’ın eldiven kayışından geçmiş olabilir.”

Barreiro, sezonun ikincisi olan resmi gol kralına faul yapmakla suçlandı.

Barreiro çevirmen Jorge Merlos aracılığıyla “Açıkçası bunun olmasını istemedim. Orada oldu,” dedi.

Ancak Barrero bu sezon sahaya çıkmakta zorlandı. Oyuna ortalamanın -3 puan üzerinde girdi ve Ulusal Lig’de kısa stoperler arasında en düşük sırada yer aldı.

Barrero, “Farklı hissetmiyorum. Aynı şeyi hissediyorum” dedi. “Kendimi iki yılda bir yaptığım gibi hazırladım.”

25 yaşındaki Barrero, pandemi nedeniyle kısalan 2020 sezonunda üst düzey büyük liglere yükseldiğinden beri savunmasıyla tanınıyor.

Bale, “Saldırması, lige uyum sağlaması ve ayarlamalar yapması hakkında çok konuşuyoruz. Ama aynı şey savunma için de geçerli,” dedi. “Orada oynamak ve oyunun en iyi oyuncularından biri olmak için dünyadaki tüm yeteneklere sahip. Zaman alacak. Orada harika olmak için kesinlikle her gün çalışıyor.”

Ashcraft’ın daha çok çalışması gerekiyordu.
Bell, atıcı Graham Ashcraft’ın beş vuruşta 89 atış yapmasının ardından altıncı vuruş için Law’a gitme kararı aldı. Ashcraft, üç vuruşla kazanılan iki koşuya ve dört vuruşla üç yürüyüşe izin verdi.

Ashcraft, dördüncü vuruşta Carlos Santana’ya karşı nakavtla sonuçlanan 10 vuruşluk bir vuruş da dahil olmak üzere oyunda sık sık dövüşmek zorunda kaldı.

Bell, “Beşinciden daha derine inebilmek için çok fazla derin sayıma girdi,” dedi. “İyi başlangıç. Kaydırıcı iyiydi. Büyük ölçüde ona güveniyordu.”

Ashcraft, uzun ikinci vuruş sırasında her iki koşuyu da bıraktı. Joe bekar olduktan sonra, Jack Swinski’ye bire bir yürüyüş, koşucuları birinci ve ikinci aşamaya koydu. Mathias ile karşılaşan Ashcraft, ikinci aşamadaki koşucu için endişelendi ve bir blok yaptı.

Mathias’a Matthias için bir solo single veren Ashcraft, “Ne kadar ileri gittiğini görebiliyordum. Parlıyordu ve beni uçurdu,” dedi. “Oyun beni hızlandırdı… tesadüfen kendi yolunu bulan oyunlardan biri.”

Ashcraft, beşinci vuruşta bir ön yürüyüşten ve iki yürüyüşten vazgeçti. Bu, altıncı olma kararını sağlamlaştırdı.

Ashcraft, “İstediğim kadar gaz verdim. Bunlar gerçekten ezici rollerdi” dedi. “Tabii ki geri döneceğim ve topu almak istemediğimi söylemeyeceğim. Doğru kararı verdiler. Gaza maruz kaldığımı anlayabilirler.”

Snzel bir usta vuruş alır
Oyun kurucu Nick Senzel, sakatlananlar listesinden çıkıp 13 Nisan’da ilk sezonuna çıktığından beri pek başarılı olamadı. Cuma günü, yedi maçta 0,160 (25’e 4) vuruş yapıyordu, ancak beşinci vuruşta Pittsburgh karşısında önemli bir vuruş yaptı.

Bell, Senzel için “Şimdi yemeğe yaklaşımını gerçekten seviyorum” dedi. “Yaptığı ayarlamalar konusunda kendini iyi hissettiğini düşünüyorum. Burada sezonda hâlâ genciz, özellikle Nick için. İlk başta biraz geç kaldım ama o daha rahat oynamaya başladı.”