Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Graham Ashcraft, Reds’in White Sox’a yenilmesiyle en kötü turu yaşıyor

Graham Ashcraft, Reds’in White Sox’a yenilmesiyle en kötü turu yaşıyor

CINCINNATI – Louis Robert Jr.’ın sağ bacağından 108.8 mil / saat dönüş yapması, Graham Ashcraft’a başlayan Reds atıcısı için biraz daha akıllıca. Bu, Ashcraft’ın Pazar günü Great American Ball Park’ta Reds’in White Sox’a 17-4 mağlup olduğu ana lig kariyerinin en kötü performansı hakkında hissettikleri ile karşılaştırıldığında hala sönük kalıyor.

Ashcraft, “Bir şeyler tıklamıyordu,” dedi.

Ashcraft, 1 ve 2/3 vuruştan fazla, kariyerinin en yüksek sekiz kazanılan koşusu ve altı vuruştan vazgeçti – saniyenin zirvesindeki 11 koşunun tamamı – iki yürüyüş ve üç vuruşla. 13 adımlık pürüzsüz bir ilk yarı, işler hızla kötüleşmeden önce taraf emekli oldu.

Ashcraft, Hanser Alberto’nun sol sahaya yaptığı iki sayılık home run önünde, Robert’ın önünde yürüdüğünde Reds, saniyede 1-0 öne geçti.

“İki homerdan sonra, beni hayal kırıklığına uğrattı çünkü 96mph’lik çok yoğun bir home run oldu. [ticked] Ashcraft, “Bu bir mazeret değil. Oyunun zihinsel tarafına geçmeniz gereken yer burası. Zihinsel tarafın kontrolü ele geçirmesine izin vermeyin. Bunu geçmelisiniz” dedi.

Bu, Ashcraft için 39 kortluk feci bir koşunun sadece başlangıcıydı. Chicago, kariyeri boyunca iki çıkışla dokuz tur attı.

Tim Anderson’ın dört adımlık bir yürüyüşünün ardından, Andrew Benintendi ikili bir tek attı ve Andrew Vaughn, Will Myers’ın topu yanlış oynadığı sağ sahaya bir sürücü ekledi. 6-1 yapmak için iki kez üçlü oyuna gitti.

Myers, “Yarasadan daha uzağa gittiğini ve çizgiye düşündüğümden biraz daha fazla gelmeye devam ettiğini düşündüm.” “Onu almak için uzandığımda, eldivenim pede çarptı ve top çoktan duvara doğru koşmaya başladı.”

Robert, Ashcraft’ın bacağındaki RBI single’ına ünlem işareti ekledi.

Ashcraft, “Bir çürüğü var ama iyi. Hamstringini incitti,” dedi.

Bell, “Çok fazla sahaydı,” dedi. “35-40 atışlık bir tür yazılı olmayan sınır var. Bir atıcı, bir vuruşta bu kadar atış yapar ve siz bunun kısa sürede çok iş olduğunu düşünmeye başlarsınız.”

Reverver Casey Legomena devraldı ve sonunda üçüncüyü güvence altına almadan önce üç turluk bir homer’ı Gavin Sheets’e bıraktı.

Bir Reds atıcısının en son 11 home run yaptığı, Phillies’in 13 Nisan 2003’te 13 sayı attığı zamandı. Daha geçen ay, 16 Nisan’da Philadelphia’ya karşı, bir Reds atıcısının Luis Sesa’ya dokuz sayı verirken sekiz tur attığı zamandı.

Güne girerken Ashcraft, önceki altı başlangıcında tüm sezon boyunca sekiz koşuya izin vermişti. Kötü bir öğleden sonra Cincinnati seride üçte ikisini düşürürken ERA’sı 2.00’den 3.82’ye sıçradı.

Ashcraft, “Özellikle ikinci yarıda bu adamları dışarıda bırakmak istemiyorum” dedi. “Arkadaşlarımı seviyorum. Bunu onlara yapmak istemiyorum. Onlara elimden geldiğince sık izin vermek istiyorum. Bugün onların yardımına ihtiyaç duyduğum oyunlardan biri.”

Friedel Dodges vahşi özette etiketi
İlk vuruşun sonunda, White Sox atıcısı Michael Kopech dönüp topu attığında TJ Friedl ikinci aşamada önde gidiyordu. Friedel üçüncü aşamaya çekti ve uzun bir vuruşa düştü.

Atışlar ileri geri ilerlerken, Spencer Steer birinci aşamadan ikinci aşamaya ilerledi ve Friedel koşmaya devam etti.

Friedel, “Aklımda, sadece elimden geldiğince içeride kalmaya çalışıyorum, belki sadece kötü bir atış veya faul gibi bir şey olup olmayacağını görmeye çalışıyorum,” dedi. “İkinci sıraya geri döndüğümde, Tim Anderson veya başka biri bana onu geri getir derdi.”

Sonunda, Friedel ikinci aşamada güvendeydi. İlk kaleci Vaughn ikinci aşamada geri koştuğu için, ilk aşama açık kaldı ve Steer tekrar güvenli bir şekilde koşabildi.

Myers’tan harika yakalama
Meyers, çitte bir zıplama yakalamasıyla Sebe Zavala’yı sağ sahada bir home run’dan çaldığında, oyun altıncı vuruşta zaten bir bozgundu.

Myers, “Açıkçası iyi zamanlayabildim, iyi zıplayabildim ve iyi yakalayabildim,” dedi. “Atıcınızı bir tanesinde kurtarabilmek her zaman güzeldir.”