Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Grand Durk Karnavalı yolcu gemileri Aralık ayında geri dönecek

Turks & Caicos’taki Grand Durk Adası, geçen yıl Mart ayında faaliyete ara verdiği bir aradan sonra yavaş ama emin adımlarla ilk yolcu gemilerine hazırlanıyor. Adalar, ilk misafirlerini karşılamak için neredeyse iki yıl bekledi; Yakında 6.000’den fazla kişiyi ağırlayabilecekler.

Ürünler, esas olarak, satıcılar için eğitim ve uzun ekonomik hareketsizlik dönemlerinden sonra adaları güzelleştirme ve temizleme olan hijyen ve güvenlik etiğine odaklanmaktadır.

Grand Dirk geri dönüş üzerinde çalışıyor

Grand Dirk, Turks & Caicos Islands grubunun geri dönüşünü hızlandırmak için çok çalışıyor. Yolcu gemileri Grand Durk’a varıyor Carnival’ın yeni yatı ile 7 Aralık’ta başlayan Travel Center, Marty Haçı, İlk Aralık ayı başlarında.

Grand Dirk (Fotoğraf telif hakkı: Cruise Hive)

Sağlık Bakanı Jamel Robinson söyledi Bakanlığı, yerel hükümet tarafından seyahat edenler için test ve test gereksinimleri dışında herkesin tam olarak aşılanmasını sağlamak da dahil olmak üzere hem sakinlerin hem de konukların korona virüsünden korunmasını sağlamak için bir dizi endüstri yönergesi geliştiriyor:

6000 kişiye tam aşı yapılacaktır. “Bu yüzden tekrar seyahat etmeleri gerekiyor. Bu nedenle, gerçek sağlık protokolünün bir parçası olmadan önce, 6000 kişinin, daha fazla insanın adaya gelmesini ve yeterli güvenlik katmanlarına sahip olmasını sağlamak için yeterli güvenlik katmanlarına sahip olmamız gerekiyor. Genel olarak bu riskleri azaltın.”

Plaj gezileri, satıcılar ve eğlence

Herkes karaya çıktığında güvende olmak ve yerlileri sağlıklı tutmak isterken, gemideki misafirlerin karaya çıkmasının ana nedeni eğlencedir. Carnival’ın yönetim ekibinin önümüzdeki haftalarda son incelemeyi ziyaret etmesi ve yerel satıcılar ve tur operatörleriyle buluşup selamlaması, ek eğitim ve nihai eğlencenin nasıl sağlanacağı konusunda atölye çalışmaları planlanıyor. Bir misafir ziyareti.

Ayrıca okuyun: Bir gemi seyahati sırasında Grand Durk’ta yapılacak 22 şey

Büyük Dirk Plajı
Fotoğraf telif hakkı: Cruise Hive

Turizm Bakanı Sayın Josephine Connolly:

READ  Turks ve Caicos'ta tarih meraklıları için mutlaka görülmesi gereken 10 yer

“Ay sonunda tüm karnaval yöneticileriyle buluşacağım ve onları selamlayacağım, hepsi geliyor ve biz de buluşup tüm satıcıları tebrik edeceğiz. Ertesi gün, tüm bayilerimizin hızlanması için bir gün çalıştayın devam edeceği ve üçüncü güne geçeceği bir atölye çalışması yapacağız.

Karnaval gemisi Grand Dirk’e geri dönüyor

Turizm Bakanı’na göre Carnival Cruise Line, önümüzdeki ay ilk olarak ada grubunu ziyaret edecek:

“Bu yüzden heyecanlıyım, geçen hafta Miami’de Karnaval ile tanıştım ve hepsi heyecanlı ve 7-8 Aralık arasında bir yere gitmeye hazırlar. Bu sefer 6000’den fazla yolcusu olan en büyük gemi olan Mardi Gras’ı getirecekler.

Grand Dirk yolcu gemileri
Grand Durk’taki karnaval yolcu gemileri (Fotoğraf telif hakkı: Cruise Hive)

Şu anda, Carnival Cruise Line’daki altı geminin Aralık ayında Grand Dirk Cruise Center’ı ziyaret etmesi planlanıyor. Bunlar arasında gemiler Marty Haçı, karnaval büyüsü, karnaval coşkusu, karnaval özgürlüğü, karnaval gündoğumu, Ve karnaval ufku.

Burada konuklar Karayipler’in mavi sularında yüzmek veya kampüsteki yüzme havuzu gibi çeşitli aktivitelerin keyfini çıkaracaklar. Konuklar bir cabana kiralayabilir, Karayipler’deki Jimmy Buffett’s Margheritaville Bar’ı ziyaret edebilir veya “Grand Dirk Florider” sörf simülatörünü deneyebilir.

Grand Durk'ta yolcu gemisi