Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Grand Durk limanı 2021’in sonlarında yeniden açılacak

Grand Dirk Cruise Port, 2021’in sonuna kadar gemileri ağırlamayı umuyor.

Haber, her ay artan sayıda gemi yolcusunu memnuniyetle karşılıyor ve limanlar, turist dolarının geri dönüşünü görmek için ekonomilerini yeniden başlatmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Carnival Corporation’ın rolü nedir?

bir hikayeye göre Turks ve Caicos HaftalıkBaşbakan Charles Washington Misiç kısa süre önce bölgesindeki insanlara seslenerek, işlerin yakında geri dönmeye başlayacağına söz verdi. “Grand Durk sakinleriyle doğrudan konuşmak istiyorum” dedi. “Gemi eksikliğinden dolayı düşmelerin devam ettiğini biliyorum. Çığlıklarınızı duydum. Karnaval ile en son Salı günü tanıştığımızı bildirmekten mutluluk duyuyorum. [September 21] Ve Carnival Corporation ile bir geliştirme anlaşması yapın.

Karnaval Vista Grand Durk’ta durdu

Turks ve Caicos hükümeti tarafından yakında imzalanması beklenen anlaşma, Carnival Corporation’ın gemilerini iade etmeye hazırlanırken Grand Turk limanına yaklaşık 25 milyon dolar yatırım yapacağını görecek.

Premier Misic, “Ziyaretçilerle dolu yolcu gemilerinin 2021/2022 sezonu için geri dönmesini umuyoruz” dedi. Grand Durk ve Karayipler için yüksek sezon bir bütün olarak Aralık ve Mart ayları arasındadır.

Devamını oku: Karnaval İçecek Paketi hakkında bilmeniz gereken her şey

Başbakan ayrıca Turks ve Caicos Hükümeti’nin Grand Durk altyapısına büyük yatırımlar yapacağını duyurdu. Genel amaç, hem yerel satıcılar için daha büyük fırsatlar hem de ziyaretçiler için daha iyi bir deneyim sağlamaktır. Bu amaçla hükümet, satıcı pazarına dönüştürüleceği söylenen bir mülkü yaklaşık 1,5 milyon dolara satın aldı.

Büyük Türkiye

Ayrıca hükümet, çeşitli su sporları operatörlerinin iş yapabileceği yüzer iskeleyi inşa etmek için yaklaşık 2 milyon dolar harcayacak. Tramvay operatörleri, taksi şoförleri, etkinlik planlayıcıları ve doğrudan turistlerle ilgilenenler dahil olmak üzere, yerel halk kruvaziyer hizmetlerini hedefleyen işletmeler için başvurabilir.

READ  Yüksek Komiser Türk - World, SKH'lerin insan hakları eylemleriyle telafi edilebileceğini söyledi

Genel hedef? Konukların geldikleri andan ayrılana kadar daha davetkar bir deneyim yaratmak için. Premier, “Lüks bir seyahat destinasyonu olarak markamızı yansıtan bir deneyim yaratmamız gerekiyor” dedi.

Yayınlandığı tarihte, Carnival Corporation nakliye hatlarının Kasım ve Aralık 2021 seyahat programında Grand Durk’a liman aramaları olacak.

San Francisco, 19 ay sonra ilk gemiyi karşıladı