Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Greeley Polis Departmanı 2022 Zorluklarına Hazır – Greeley Tribune

Greeley Polis Departmanı 2022 Zorluklarına Hazır – Greeley Tribune

Greeley Polis Departmanı sizin Toplum Polis Departmanınızdır, bu yüzden 2022’ye geçerken sizi bilgilendirmek istiyorum.

Polis gücü, 25 yıl önce polis memuru olarak başladığımdan bu yana 2022’de önemli ölçüde büyüdü. Bu değişiklikler fırsatlar getirdi ve Greeley Polisinin kadın ve erkekleri yeni zorluklarla yüzleşmeye hazır.

Polis gücü 221 erkek ve kadın istihdam etmektedir. Bu personelin 157’si görevli polis memurudur ve geri kalanı bölümün çalışmalarını ve hedeflerini desteklemektedir. Vatandaş Polis Akademisi, Polisle Kahve ve topluluğumuzla etkileşime geçmemizi sağlayan diğer katılım etkinliklerini yeniden başlattık ve bir dinleme ve şefkat kültürü yaratmaya çalışıyoruz.

2021’de, I. Kısım ihlalleri 2020’ye göre %14 arttı. Bölüm I suçları arasında cinayet, cinsel saldırı, hırsızlık, ağırlaştırılmış saldırı, soygun ve motorlu araç hırsızlığı yer almaktadır. Bu artış, Colorado ve ülke genelindeki diğer topluluklarla tutarlıdır.

Greeley’deki en büyük artışlar arasında araç hırsızlığı ve ağırlaştırılmış saldırı; Ancak 2021’in sonunda polis departmanınız bu artışı bekliyordu ve bu suçlarla mücadele için stratejiler uyguladık.

Geçici polis şefi olarak görev yaptığı süre boyunca, polis departmanı bir dizi kısa vadeli öncelik belirledi. Evsizliği ve toplum ruh sağlığını ele alırken şiddet içeren suçları azaltmak için çalışıyoruz.

İşe alma ve elde tutma, ülke genelinde Yunanistan Polis Departmanı ve Polis Departmanının karşılaştığı en büyük öncelik ve zorluktur. Birçok Greeley polis memuru yakın zamanda istifa etti veya emekli oldu. Hayatlarının büyük bir bölümünü Greeley vatandaşlarına hizmet etmeye adayan bu çalışanlar, polis teşkilatından ayrılmak istedi.

2022’ye girerken, elde tutma ve işe alma çabalarımız, işe alım standartlarımızdan asla ödün vermeden topluluğumuzu yansıtmaya odaklanacak.

Geçtiğimiz yedi ay boyunca, çalışanlarımızın ruh sağlığına odaklanmaya yardımcı olan araçları geliştirmek için çalıştık. Polis memurlarımızdan, kendi başlarına mücadele ediyorlarsa, ruh sağlığı sorunları olan vatandaşlara yardım etmelerini istemek zor. Sektör lideri akran destek ekibine ek olarak artık gönüllü psikolojik hizmetler de mevcuttur.

READ  Net Insight, Türk Telekom ile 256 milyon dolarlık senkronizasyon anlaşmasını kabul etti

Polis departmanımızın karşı karşıya olduğu bir diğer zorluk, Senato Bill 217 ve House Bill 1250’deki yasal zorunluluklardır. Sürekli gelişiyor ve yenilikçi ve verimli fırsatlar arıyoruz.

Geçici Polis Şefi olarak, topluluğumuzun polis memurlarına verdiği desteğe hayret etmeye devam ediyorum. Her gün duyuyorum ve görüyorum. Polis memurlarımız, rütbeleri veya görevleri ne olursa olsun toplumda liderdir.

Bu liderliğin topluluğumuzla daha iyi temaslara ve temaslara dönüşeceğini umuyoruz. Yukarıda belirtilen tüm nedenlerden dolayı, geleceğin neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen polisi aramaktan, e-posta göndermekten veya polisi durdurmaktan çekinmeyin.

– Adam Dirk Greilly Geçici Polis Şefidir