Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Greenville Antrenörü Carrick Pimienta – Greenville Avukatını Tanımak

Greenville Antrenörü Carrick Pimienta – Greenville Avukatını Tanımak

Greenville teknik direktörü Garrick Pimienta’yı tanımak

7 Haziran 2023 Çarşamba 15:13 tarihinde gönderildi

Greenville Lisesi Atletizm Departmanı, bu yıl baş futbol koçu olarak Garrick Pimienda’yı ağırlıyor. Pimenta, “önümüzdeki sezon için heyecanlı ve oyuncuların gösterdiği disiplin ve tutarlılıktan gurur duyduğunu” söylüyor. “Bu yolculukta onlarla zaten bir ilişkimiz olması çok özel” dedi.

“Geçen yıl zordu” dedi. “Ama geleceğe odaklandık.”

Pimienda Florida, Tampa’dandır ve lisans derecesine sahiptir. Leto Lisesi 2012’de. Montgomery’deki Huntington College’da savunma oyuncusu oynadı ve 2017’de mezun oldu.

Pimienta, Huntington’da öğrenci koçu olarak mezun olduktan sonra, baş antrenör Mike Turk altında çok ihtiyaç duyulan deneyimi kazanmak için devam etti. Koçluk kariyerine Prattville Christian Academy’de güç ve kondisyon koçu olarak başladı ve oradayken okulun softbol programının ilk Alabama Lisesi Atletizm Birliği (AHSAA) eyalet şampiyonasına götürülmesine yardımcı oldu.

Koç, Huntington Koleji’ne döndü ve kısa bir süre koçluk yaptı. Pike Road Lisesi için ortak saldırı koordinatörü ve güç ve kondisyon koçu olarak görev yaptı. Onun liderliğindeki ekip, 2021 sezonunu 36-2’lik bir rekorla eyalet şampiyonu olarak tamamladı.

Pimienda, GHS’deki atletik programın oyuncuları geliştirmeye ve işe almaya devam ettiğini söyledi.

“GHS büyük ilerleme kaydediyor.” Odak noktası sürdürülebilirliktir. Pimienda, kadrodaki oyuncu sayısının geçen yıla göre çok daha fazla olduğunu söyledi.

PJ Dickerson, Willie Taylor, Landon McClain ve PJ Petgood gibi oyuncuların olumlu liderliği, gelişimi ve yeteneği ile Pimienta, potansiyelin sınırsız olduğunu söyledi.

Pimienta, oyuncuların bu yaz ağırlık salonunda çok çalıştıklarını sözlerine ekledi. Grup, Güney Alabama Üniversitesi ve Birmingham’daki Alabama Üniversitesi’ndeki kamplara katılacak. Sezonun ilk maçı 2 Eylül Cumartesi Montgomery’deki Park Crossing Lisesi’nde.

READ  Türkler, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Erdoğan'ın kalesi konusunda keskin bir şekilde bölünmüş durumda

Antrenör Carrick Bimienda, harika eşi Rasheeda ile evli ve 3 yaşında bir kızları (Bachton) var.