Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Investment TCI, NABHOOD ve PG Konferansına katıldı – Strateji

Turks ve Caicos Adaları: Yatırım TCİ, NABHOOD ve konaklama konferansına katıldı

Bu makaleyi yazdırmak için Mondaq.com’a kaydolmanız veya oturum açmanız gerekir.

14 Ekim Providentians, Turks ve Caicos AdalarıNS, 2021 Investment Turks and Caicos (Invest DCI), 25 Eylül ve Ekim’deki Konaklama Konferansı’nda Turks ve Caicos Adaları’nı uluslararası ziyaretçiler olarak tanıtmakla meşguldü.NS Yıllık Uluslararası Afro-Amerikan Otel Sahibi ve Yatırım Zirvesi ve Ticaret Fuarı (Nabhood).

Yatırım TCI temsilcileri 27 Eylül’de Phoenix, Arizona’da bir konaklama konferansına katıldı.NS -30NS. JW Marriott Desert Ridge Resort & Spa’daki konaklama konferansı, dünyanın önde gelen otel endüstrisi etkinliklerinden biridir. 25 yıldır konferans, dünyanın dört bir yanından on binlerce yüksek güçlü otel sahibi ve yöneticisinin geliştirme, finans, mülkiyet, yönetim, inşaat, tasarım ve operasyonlar için stratejiler oluşturmak üzere gelişine tanık oldu. Ajans yöneticileri, ağ ve ilgili fırsatlarla tanışırken, katılımcılar, katılımcıların sohbet etme, sorunları tartışma ve sorunları çözme fırsatı bulduğu düşünce kuruluşu faaliyetlerine katılabildi.

Invest TCI, konaklama konferansının ardından 6 Ekim’den beri Nabhood’a katılıyorNS -8NS, 2021 yılında
Miami Marriott Biscayne Bay Otel, Miami, FL. Knobhoot, otel ve konaklama sektöründe azınlık mülkiyetinin ve gelişiminin önde gelen savunucularından biridir ve otel sahipliği, markalaşma ve yatırım dahil olmak üzere konaklama sektöründeki mevcut fırsatları göstermektedir.

Ajans, etkinliğe son dört yıldır katılıyor ve 2021 zirvesinde konuşmaya davet edildi. Geçici CEO Angela Muskrove ve diğer profesyoneller Karayipler Yatırım ve Geliştirme Grubuna katılarak Karayipler’deki yeni yatırım ve geliştirme fırsatlarını ve mevcut bağlamdaki başarı faktörlerini tartıştılar. Başbakan, Sayın Charles Washington Misick, Burler Yatırım Grubu Başkanı Jerry Butler’ın ev sahipliğinde Türklerin ve Türklerin güncel meselelerine odaklanan “Yukarıdan Bir Görünüm – Turks ve Caicos Adaları Üzerine Bir Konuşma” röportajına katıldı. Caicos Adaları Başbakan, adanın beş yıldızlı özellikleri ve onun beş yıldızlı bir destinasyon olmasını sağlama konusundaki kararlılığı hakkında yorum yaptı.

READ  Rusya'nın Avrupa'ya Boru Hattı Gazı İhracatı Arttı

Turizm Bakanı Josephine Connolly, 8 Ekim’den itibaren Uluslararası Çok Kültürlü ve Geleneksel Turizm Zirvesi’ne katıldı.NS-10NS. Hon’ble Connolly, çeşitlilik ve turizm üzerindeki etki konulu panele katıldı.

Sayın Başbakan adına özel bir yatırımcı resepsiyonu düzenlendi ve bu resepsiyon, Yatırım TCI’nın TCI’da mevcut fırsatları tartışmak için yatırımcılara doğrudan erişimi kullanmasına izin verdi. Ayrıca, Nabuhoot’un Karayip Bursu ve Havacılık kategorilerinde öğrencilere ödüller veren öğrenci programı kapsamında Turks ve Caicos Community College’dan dört öğrenci katıldı.

Konferanslar hakkında yorum yapan geçici CEO Angela Muskrov, “DCI’ların Turks ve Caicos Adaları’ndaki fırsatları tanıtmaları için iş konferanslarına yatırım yapmak önemlidir. Mevcut reklam kampanyalarımızın merkezinde devam etme çabamız var. NABHOOD konferansı bir platform sağladı. otel ve gayrimenkul geliştirme alanında azınlıklarla ilişki kurmak için. Bu alandaki fırsatları geliştirmek için yerel girişimci platformumuz için potansiyel bir ortam yarattığımızda, bu konferans benzer fikirli iletişim organizasyonunu güçlendirir.

Bu makalenin içeriği genel bir kılavuz sağlamayı amaçlamaktadır. Özel durumunuz hakkında uzman tavsiyesi alınmalıdır.

Popüler Makaleler: Turks ve Caicos Adaları Stratejisi

ICT Execs, yatırım fırsatlarını geliştiriyor

Barbados’a yatırım yapın

Salı günü çevrimiçi bir forumda yapılan açıklamada, Barbados’un bilgi ve iletişim teknolojisine yatırım yapmak için çekici bir yargı alanı olduğu belirtildi.

Bütçe Görüşmesi 2020 – 2021

AXIS Güvenilirliği Sınırlı

Bakan, Govt-19 salgınının düşüşünden ciddi şekilde etkilenen Mauritius ekonomisine yeni bir başlangıç ​​yapmak amacıyla bir dizi sektörde önlem ve stratejiler açıkladı.