Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Greilly şehri, bir sonraki polis şefi olarak Adam Durga’yı seçti – Greeley Tribune

Şehir Perşembe günü yaptığı açıklamada, Adam Dirk’in 10 aydan fazla bir süre geçici polis şefi olarak görev yaptıktan sonra Grayley’in bir sonraki polis şefi olarak görev yapacağını duyurdu.

Durk düzenlediği basın toplantısında, “Bir sonraki Greeley Polis Şefi seçilmek bir onur ve ayrıcalıktır.” “Sevdiğim topluluğa, Kreeley’i eve bırakan vatandaşlara ve Kreeley Polis Departmanındaki istisnai kadın ve erkeklere hizmet etme fırsatını görmekten onur duyuyorum.”

Dirk, Mark Jones emekli olduktan sonra geçen Eylül ayında geçici polis şefi olarak atanmıştı. Jones, 35 yıldır departmanda çalışıyor ve üç yıldan fazla bir süredir başkanlık yapıyor.

Greilly’nin şehir müdürü Raymond Lee yaptığı açıklamada, “Polis şefi bir topluluktaki en önemli liderlerden biridir.” Dedi. “Güvenli ve emniyetli bir topluluğu sürdürmemizi sağlamak amacıyla liderlik etmeye ve dönüşmeye istekli bir lidere sahip olmak, Greeley’in evrimi için çok önemlidir.”

Şehir, kalıcı rolü doldurmak için ülke çapında bir araştırma yürütürken, Durk departmanı yönetmekle görevlendirildi. Lee, geçen ay dört finalistten biriydi, ancak Turk’ün deneyimi, Greeley’e aşinalığı, geçici liderlik ve açık forumdaki kamuoyu katkısı seçimde tüm faktörlerdi, dedi Lee.

Lee, “Adam’ın topluma hizmet etme taahhüdü açık” dedi. “Son sekiz ayda departmanı etkin bir şekilde yöneterek bunu kanıtladı.

1999’da Durk, kolluk kuvvetleri kariyerine Greeley Polis Departmanında memur olarak başladı. Bölümde 22 yılı aşkın tecrübesi ile devriye memuru, dedektif, çavuş nezaret dedektifleri ve teğmen nezaret devriye operasyonları gibi çeşitli unvanlara sahiptir.

2018 itibariyle Dirk, kurumsal politikaları planlama ve iyileştirme üzerinde çalıştığı başkan yardımcılığına terfi etti.

Açıklamada, Colorado’daki en büyük 10 departmandan biri olan polis şefi Durk’un, iki tümende 158’den fazla taahhüt ve 63 siville 34,5 milyon dolarlık yıllık bütçeyi yöneteceği belirtildi.

READ  Türkler, Erivan, Gümri'deki tıbbi hizmetlerimizden yararlanabilirler.

29 yaşında bir Greeley sakini olan Turk, FBI Ulusal Akademisi derecesine ve ceza adaleti alanında yüksek lisans derecesine ve Kuzey Colorado Üniversitesi’nden sosyoloji alanında lisans derecesine sahiptir. Eşi Angela ve iki oğluyla birlikte Greeley’de yaşıyor.

Durk, geçen ay dört yarı final için açık bir forumda topluluk üyelerine “Topluluğa dahil olduğum için çok gurur duyuyorum” dedi. “Onlar (iki oğlu) Greeley’de okula gidiyor, Greeley’de alışveriş yapıyoruz, Greeley’de gönüllü oluyoruz ve Greeley’de ikamet etmekten gurur duymuyorum.