Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Grimes, Elon Musk’ın bir milyarder gibi yaşamadığını söylüyor

Grimes, Elon Musk'ın bir milyarder gibi yaşamadığını söylüyor

“Sekiz gün üst üste fıstık ezmesi yiyorum.”

ne zaman Grimes Ve elon musk İlişkileri önce duyuruldu ve hepimiz şaşırdık.

Taylor Tepesi / Getty Images

Bernie Sanders takıntılı bir müzisyen ve feminist çekiciliği bir teknoloji milyarderiyle eşleştirmek çoğumuzun beklediği bir şey değildi. Ancak ikili bundan sonra yıllarca çıkmaya devam etti ve Grimes’ın yakın zamanda onayladığı gibi – şimdi İki çocuğu paylaşın.

Getty Images aracılığıyla Robin Beck/AFP

de Vanity Fair Grimes’ın onun doğumuyla ve Elon’un Y adlı bebek kızıyla ilgili haberleri resmen yayınladığı kapak röportajı, ortaklığı tanımlamak için baskı yapması halinde ona “erkek arkadaş” diyebileceği adama yönelik eleştirileri de ele aldı.

Elon’un servetini “biriktirdiği” iddialarını reddetmek – yaklaşık olarak net bir değerle 227 milyar dolarGrimes, SpaceX’in kurucusunun yalnızca Mars’ı kolonileştirmeye yönelik maliyetli planlarına yatırım yaptığını söyledi. Görünüşe göre bir milyarder gibi yaşamıyor.

Getty Images aracılığıyla Dia Dipasupil / WireImage

İnsanlar, ‘Para biriktiriyor! “Hayır, her şeyi harcıyor [research and development]Grimes, Elon’un Mars’taki “tehlikeli” ve “pahalı” projesine insanlık yararına kararlı olduğunu belirterek, paylaşımda bulundu.” Teşekkürler Elon.

Mike Coppola / Getty Images

“Kardeş çok aptalca saçma sapan şeyler söyleyebilir ama doğru olanı yapıyor,” diye devam etti ve Elon’un kişisel yaşam tarzları için elinden geldiğince fazla harcama yapmadığını da sözlerine ekledi.

“Kardeşleri bir milyarder gibi yaşamıyor. … Kardeşleri bazen yoksulluk sınırının altında yaşıyor” dedi. Öyle ki, ‘40.000 dolarlık çok güvensiz bir evde yaşayamaz mıyız? Komşularımız nerede çekim yapıyor ve güvenlik yok ve ben sekiz gün üst üste fıstık ezmesi yiyorum? “”

Getty Images aracılığıyla Gotham/GC Görüntüleri

Grimes, onun hakkındaki kamuoyu algılarından da bahsetti. “Demek istediğim, insanlar benim sınıf haini olduğumu söylediğinde, bu…yanlış bir tanım değil” dedi. “Çok uzaktaydım ve temelde demokrat ve kapitalist olduğum ortaya çıktı. Pek çok insan anlaşılır bir şekilde üzgün.”

Vanity Fair ile yapılan röportajın tamamını okuyabilirsiniz. Burada.

READ  King sanatı gerçekten seviyor