Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cardi B, hayranlarına 6 aylık bebeğine ilk kez baktı – Hollywood Life

Cardi B

Cardi B, altı aylık oğlunu hiç fotoğraflarını görmediklerinden şikayet ettikten sonra hayranlarına son derece yakından baktı.

Kardi B Hayranlarına altı aylık bebeğine ender bir bakış attı oğul. 29 yaşındaki hayranının nihayet bebeğin gölgeli ama esprili görünüp görünmediğini görmek için isteklerini yerine getirdi. Bebeğinin gözlerinin ve uzun kirpiklerinin aşırı yakın çekimini yükledi. “Alacağın tek şey bu,” dedi Cardi alaycı bir tavırla.

Sadece bu küçük bakışta bile, bebeğin güzel kahverengi gözlerini bir an için görmekle kalmıyoruz, aynı zamanda anne babasına, Cardi’ye ve ona nasıl davrandığını da görebiliyoruz. Awad. Bir hayran onun ablasına ne kadar benzediğini fark etti Kültür. Cardi B’nin zekice yanıtı, ebeveynlik mücadelelerinden bazılarını Twitter’da açıklamasının ardından geldi.

“Ah, keşke şirin bebeğimin diş çıkarma ağrısından kurtulabilseydim. Bütün gün üzgündü. Cardi’nin küçük bebeği hakkında kötü hissederken, hayranlar bebeğinin büyüdüğünü duyunca heyecanlandılar ve güncellemeler aldılar. Ancak bu, Cardi’nin oğlunun herhangi bir resmini yayınlamadığından şikayet eden bir hayran için yeterli değildi: “Küçük kuzenimiz dişlerini çıkardı ve onu henüz görmedik.”

Cardi B kırmızı halıda. (John Salangsang/Shutterstock)

Kültür küçük kardeşini kendisi gibi seviyor ebeveynler Davranmak. Cardi B, üç yaşındaki çocuğuna başka bir erkek veya kız kardeşi olmasını isteyip istemediğini sordu. Sürprizine göre, Kulture olumsuz yanıt verdi. Rapçi Budak Sarı nedenini sorduğunda ise en tatlı yanıtı kızının verdi. “Çünkü küçük kardeşimi seviyorum. Hu mükemmel“Ah,” diye yanıtladı, annenin hamle yapmasına neden oldu.

Bir sürü tatlı anı olmasına rağmen, “WAP” rapçisi ebeveynliğin bazı zorluklarla birlikte geldiğini biliyor – özellikle de ünlü olduğunuzda. Kızı Kulture için bir Instagram sayfası vardı ama Blokla Oradaki bazı yorumları okuduktan sonra. “Kızımın hesabını doğrulamadım ama şimdi sayfasını kapatacağım…wtf olup bittiğini bilmiyorum ama umarım tüm anneler ölür çünkü sen inek olarak doğdun” diye tweet attı. zamanında. Bu kesinlikle bebek oğlunu korumak için bir neden olabilir.

READ  Son üç saat içinde akan suda yolculuk süresi yöntemi - The Hollywood Reporter