Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

GTA 6 fragmanı beklenenden bir gün önce sızdırıldı [Update]

GTA 6 fragmanı beklenenden bir gün önce sızdırıldı [Update]

Güncelleme: Hayır Grand Theft Auto VI’nın resmi fragmanı yayınlandıBu da sızıntının gerçek olduğunu doğruluyor. Orijinal hikaye aşağıda devam ediyor.

Beklenen çıkışına 24 saatten az bir süre kala Grand Theft Auto VI’nın bir fragmanı sızdırılmış gibi görünüyor. Onaylanmayan fragman Pazartesi günü öğleden sonra X/Twitter’da göründü ve internete hızla yayıldı.

Hesap hızla askıya alındı, bu da fragmanın gerçekten gerçek olduğunu az çok doğruladı. Ancak gönderi, fragman kaldırılmadan önce binlerce beğeni aldı, bu da pek çok hayranın, fragman yayından kaldırılmadan önce dikkatine sunduğu anlamına geliyor.

Rockstar, gerçek fragmanı kanallarında yayınlayarak kendini küçümseyerek devam etti: “Fragmanımız sızdırıldı, bu yüzden lütfen gerçeğini YouTube’da izleyin.”

Fragmanın tamamını buradan izleyebilirsiniz.

IGN’in 20 Sorusu – Oyunu Tahmin Et!

Rockstar, büyük bir hack’in oyun hakkında bir dizi bilginin yayınlanmasına yol açtığı 2022’den bu yana sızıntılardan muzdarip. Hafta sonu, bir Rockstar çalışanının oğlunun, yayınlanmadan önce birkaç saniyelik bilgi sızdırdığı ortaya çıktı.

Resmi GTA VI fragmanının yayında olması ve çıkış tarihinin 2025 olarak belirlenmesiyle, internet şimdiden on yılın en çok beklenen oyunlarından birinin ilk 90 saniyesine atlıyor. Daha fazla bilgi için sektörün tepkisi, fragman analizi ve GTA VI kapsamımızın geri kalanı için IGN’i takip etmeye devam edin.

Kat Bailey, IGN’in haber direktörü ve Nintendo Voice Chat’in ortak sunucusudur. Herhangi bir tavsiyen var mı? Ona @the_katbot adresinden doğrudan mesaj gönderin.

READ  Bu tatilde Steam dilek listenizi dolduracak 14 muhteşem oyun