Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pokemon oyuncuları rakiplerine verdikleri en komik isimleri açıkladı

Pokemon oyuncuları rakiplerine verdikleri en komik isimleri açıkladı

Pokemon hayranları, oyunlar oyuncuların rakiplerine yeniden isim vermesine izin verdiğinde rakiplerine verdikleri komik isimleri açıkladı.

Pokémon serisinin yinelenen unsurlarından biri de oyun boyunca sizinle yarışan rakip Pokémon eğitmenidir. Bunlar Pokemon Scarlet & Violet’teki Nemona gibi arkadaş canlısı karakterler veya Pokemon Red & Blue’daki Blue gibi tam gerizekalı karakterler olabilir.

Çoğu durumda Rakip, oyundaki en tanınabilir karakterdir; hikaye boyunca oyuncuyla savaşta karşı karşıya gelir ve bazen de ortak bir düşmana karşı onlarla birlikte savaşır. Oyunun sonunda rakip genellikle en güçlü rakiplerden biridir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İlk Pokémon oyunlarında oyuncular rakiplerini yeniden adlandırabiliyordu, ancak bu zamanla daha az yaygın hale geldi, ancak Pokémon henüz ses oyunculuğunu benimsememişti.

Pokemon Şirketi

Pokemon oyuncuları eski oyunlarda rakiplerine verdikleri komik isimleri açıkladı

Kullanıcı açık Pokemon reddit Oyunculara retro oyunlardaki rakiplerinin adlarını soran bir konu oluşturdu. Bu, birçok oyuncunun hikaye boyunca kendileriyle alay edecek şekilde rakiplerinin adını değiştirmesiyle çok komik sonuçlara yol açtı.

Dexerto’ya ücretsiz kaydolun ve şunları edinin:

Daha az reklam|Karanlık mod|Oyun, TV, Filmler ve Teknoloji Programları

Bir Seinfeld hayranı “Newman” yazarken bir diğeri şunları söyledi: “İkinci nesilde rakibi ciddiye aldığımı ve ona ‘???’ dediğimi açıkça hatırlıyorum. Onun sizin istediğiniz gibi olması gerektiğini öğrendiğimde aramaya devam ettim. ona ‘Pislik’.” Oyunun ilerleyen aşamalarında.

Başka bir kullanıcı, “Çocukken çok fazla kötü söz bilmediğimi hatırlıyorum, bu yüzden rakibim Ateşli Anne’yi aradım ve bazı nedenlerden dolayı bunu hakaret olarak gördüm” diye yazdı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Pek çok kişi rakiplerinin adı olarak uygunsuz veya müstehcen kelimeler de kullandı, ancak geliştiriciler belirli terimlerin isim olarak kullanılmasını engelleyen bir kelime filtresi sunduğundan bu kelimeler daha sonraki oyunlarda mevcut değildi.

Tıpkı Nuzlocke yarışında bir Pokémon’a isim vermek gibi, rakibinize komik bir isim vermek de onu asla unutmayacağınızdan emin olmanın bir yoludur. Elbette bu isimlerin çoğu olgunlaşmamış ama komikler ve sıkıcı olabilecek karakterleri canlandırmaya yardımcı oluyorlar.

Makale reklamdan sonra devam ediyor