Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Güçlü Grammy kazananı “The Masked Singer”ın şu anki şampiyonuydu.

Güçlü Grammy kazananı “The Masked Singer”ın şu anki şampiyonuydu.

Büyük açıklamaların olduğu başka bir geceydi Maskeli Şarkıcı Çarşamba günü, bu sefer sadece bu gizli ünlülerden biri evine kazanan olarak döndü.

Fox’un popüler ünlü şarkı söyleme yarışmasının 10. sezonu, geri kalan dört ünlü yarışmacının – Cow, Donut, Gazelle ve Sea Queen – izleyiciler ve panel oyları öncesinde yeni şarkılar seslendirdiği ve sonunda iki şarkı gönderdiği iki saatlik bir bölümle sona erdi. Battle Royale finalistleri kazananı belirleyecek.

İşte maskenin nasıl çıkarılacağına ve kimin altın maske kupasını oturma odasında gururla sergileyeceğine bir bakalım.

İlk ikisini açıkladı

“Save Me” şarkısını seslendirdikten sonra Fontilla GeçidiSea Queen finalde elenen ilk yarışmacı oldu. Yargıçlar Ken Jeong, Jenny McCarthy Wahlberg, Nicole Scherzinger ve Robin Thicke de dahil olmak üzere odadaki herkes şarkıcı Macy Gray olduğunu tahmin ettikten sonra… herkes haklıydı. Griydi.

Elenen ikinci isim ise Şarkı söyleyen Gazala Snow Patrol’dan “Araba Takibi”. Yargıcın tahminleri arasında Ashley Tisdale, Constance Wu ve Gina Rodriguez de vardı. Bunun yerine “Pretty Little Liars” yıldızı Janel Parrish olduğu ortaya çıktı.

Son ikisi ortaya çıkıyor

tatlı çörek, Joe Cocker’ı kim söyledi Dobie Gray’in “You’re So Beautiful” ve “Drift Away” şarkıları 10. sezonun ikincisi oldu. Hakimin tahminleri Tom Jones, Engelbert Humperdinck ve John Schneider’dı. Ve McCarthy Wahlberg, “The Dukes of Hazzard” yıldızı John Schneider hakkındaki tahmininde kesinlikle haklıydı.

Bu, 10. Sezonun büyük kazananının, Janet Jackson’ın “Rhythm Nation” ve Rihanna’nın “Take a Bow” şarkılarını söyleyen Cow olduğu anlamına geliyor. Yargıcın tahminleri arasında Usher ve Billy Porter yer alırken, hem Thicke hem de Scherzinger’dan Ne-Yo tahminleri arasında yer aldı. Ve doğru anladılar: Grammy ödüllü şarkıcı-söz yazarı Ne-Yo kazandı Maskeli Şarkıcı.

Maskeli Şarkıcı Fox’ta yayınlanıyor ve Hulu’da yayınlanabiliyor.

READ  Kathryn Ryan: Önemli bir TV kişiliği 'cinsel bir yırtıcı'