Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Maskeli Şarkıcı” kazanan ineğin Ne-Yo olduğunu ortaya koyuyor

“Maskeli Şarkıcı” kazanan ineğin Ne-Yo olduğunu ortaya koyuyor

Uyarı: Bu makale 10. Sezon finaline dair spoiler içermektedir Maskeli Şarkıcı.


Kutsal inek: Maskeli Şarkıcı 10. Sezon finali bunu sağladı.


Dört finalistin The Romantics’in “What I Like About You” şarkısını söylemek için bir araya geldiği açılış anlarından gecenin final performansına kadar Sea Queen, Gazelle, Cow ve Donut ellerinden geleni yaptılar. Ancak yalnızca tek bir kazanan olabilir ve Kao, Janet Jackson’ın “Rhythm Nation” ve Rihanna’nın “Take a Bow” performanslarıyla bundan gerçekten yararlandı.


Sonunda – Donut’un John Schneider olduğu, Deniz Kraliçesi’nin Macy Gray olduğu ve Gazelle’in Janel Parrish (Constance Wu değil, kusura bakmayın Ken Jeong) olduğu ortaya çıktıktan sonra Kao, 10. Sezonun galibi oldu. İki panelist, Nicole Scherzinger ve Robin Thicke, o incilerin ve önlüğün altındakinin Grammy ödüllü şarkıcı-söz yazarı Ne-Yo olduğunu doğru tahmin ederken, Jenny McCarthy-Wahlberg ve Jeong, sırasıyla Billy Porter ve Usher hakkındaki tahminlerinde yanıldı.


Açıklamadan önce EW, Ne-Yo ile neden filmin İngiltere versiyonunu yapmayı seçtiği hakkında konuştu. Maskeli Şarkıcı Amerikan versiyonundan önce neden Cow Mask’in kadın versiyonunu seçtiği ve çok gizli yaklaşan projeleri.


EĞLENCE HAFTALIK: Kazandığınız için tebrikler Maskeli Şarkıcı!


Ne Yu: Çok teşekkürler. İyi bir his hissediyorum. Gerçekten iyi hissettiriyor.

READ  HBO Max, 256 Looney Tunes şortunu ve The Flintstones'un üç sezonunu kaldırdı


Daha önce gösterinin Birleşik Krallık versiyonunda Badger olarak yarışmıştınız, finale kalmıştınız ancak kazanamamıştınız. Bu yüzden mi yeniden deneyimlemek için ABD versiyonunu yapmak istediniz?


Bu İngiltere baskısını kazanmakla ilgili değildi. Öncelikle Amerikan versiyonundan önce İngiliz versiyonunu yaptım çünkü Amerikan versiyonunda daha çabuk yakalanacağımı hissettim. İnsanlar sesimi biraz daha hızlı tanıyacaklar. Kazanma şansımın daha yüksek olduğunu düşünerek İngiltere versiyonunu yaptım, kazanamadığım ortaya çıktı ve ikinci oldum, ama sorun değildi. Bu kesinlikle iyiydi. Onunla bir balom vardı. Bunda da aynı şey var. Çok fazla eğlendim. Kazanmasam bile bu deneyimden büyük keyif alırdım. En eğlenceli sahne performanslarımdan birinin inek gibi giyindiğim bir sahnede olacağımı hiç düşünmezdim. Bunu asla hayal edemezdim.


“Maskeli Şarkıcı”daki inek.

Michael Baker/Fox


Bahsi gelmişken, bu dişi inek karakteri gerçekten ilgimi çekti. Amacınız hakimleri uzak tutmak mıydı?


Bu tamamen onlardan kurtulmak amacıyla yapıldı. Milyonlarca ses konuşuyorum. Konuşma sesimle değiştirebilirim, aksan yapabilirim, farklı çekimler yapabilirim ve her şeyi yapabilirim. Şarkı söyleyen sesim de buna benziyor. Bundan kaçış yok. Yani konuşma ve benzeri konularda hakimleri bu şekilde kovabileceğimi biliyordum. Ama şarkı söylemeye başladığım an birisi beni yakalayacaktı. Robin Thicke, Nicole Scherzinger ve Nick Cannon ile kişisel ilişkilerim var. Bunlar dolandırıcılıkla gerçekten ilgilendiğim üç kişiydi. Şarkı söylediğimi duydukları anda benim olduğumu anlayacaklar diyorum. Yapımcılar kostümle bana geldiklerinde seçeneği bana verdiler. Onlar [said] İnek olmanı istiyoruz ama erkek inek veya dişi inek olabilir misin? Bütün gün inek gibiydim. Hadi gidelim.


Böylece kostüme ve kostümlere geçiyoruz, bunlar çok büyük kostümler. Dişi bir inek, yani kıvrımlı, kıvrımlı, kamburu var falan… Kadınlarla dolu bir evde büyüdüm – annem, kız kardeşim, büyükannem, beş teyzem ve 16 yaşıma kadar ben – bu yüzden yürüyüşte ve dokuz metre boyunca kadınsı tavırlara bağlı kalmak hiç de zor olmadı. Bu işin kolay kısmıydı. Ama yine de dikkati şarkı söyleyen sesimden uzaklaştırmak için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyordum. Robin aslında kendi fikriyle tutarlı olan tek yargıçtı ve onun gerçekten Ne-Yo olduğunu düşünüyorum. Nick bile öyle söyledi. “Onun Ne-Yo olmadığını biliyorum” dedi. Kendi ağzından söyledi, ben de oradan alıyorum dedim. Eğer ona bu kadar yakınsam ve o benim olduğumu bilmiyorsa o zaman evde özgürüm demektir. Gösteriden sonra bile şöyle dedi: “Kardeşim, beni gerçekten şok ettin. Senin olduğunu gerçekten düşünmemiştim. Gerçekten bilmiyordum.”


Tüm sezon boyunca sahnede onunla uğraştığını düşünürsek bu çok komik.


Bunu bilerek yapıyordum. Hiçbir fikrinin olmaması beni şaşırtmıştı. Beni tanımadığına inanamıyorum diyorum. Tamam harika. Bu yüzden şimdi onunla uğraşacağım. Onu dinlemeye ve onunla oynamaya devam ettim. Bununla çok eğleniyordum.


Birleşik Krallık ve ABD versiyonları nasıl karşılaştırılır? Hiç farklı mıydılar?


Hiç de büyük bir fark yok. Bu yüzden prodüksiyona çok fazla destek ve saygı göstermem gerekti Maskeli şarkıcı Çünkü oradaki güvenlik, Birleşik Krallık ve ABD’den bahsediyorum, başkanlık meselesidir. Kimsenin başkasının kim olduğunu bilmemesi konusunda çok katılar.


Son kanıt paketinde annene bu teklifi yaptığını söylemiştin. Gösteriyi henüz yaptığınızı biliyor muydunuz?


Kimseye söylemedim ama annem ve çocuklarım ilk gösterimden hemen sonra aradılar. Bunu ne zaman yaptın derler. Ben de sen neden bahsediyorsun? Hadi ama, diyorlar. Hayatımız boyunca sesini dinledik. Seni duyduğumuzda tanıyoruz. Kızımla uğraşabildiğim sürece dayandım. “Demek inek sensin, öyle mi?” gibi bir şey. “Hayır, sen neden bahsediyorsun? Bunu hiç yapmadım” diyorum Maskeli Şarkıcı شيء من قبل.” وهي تقول، “يا أبي، حقًا، قطعه.” لذا، نعم، لقد أمسكوا به على الفور. الكثير من أصدقائي، لم يصابوا به. لقد تم خداعهم، ولكن نعم، العائلة، العائلة المباشرة، عرفوا على الفور o benim.


NE U.

Philip Farone/Getty


Peki sizin için sırada ne var?


Bu yılın Mart ayında uluslararası bir turnem var. Birleşik Krallık’ta başlayacağız ve ardından dünya çapında yolumuza devam edeceğiz. Kelimenin tam anlamıyla konuştuğumuz gibi yeni bir albüm hazırlama sürecindeyim – muhtemelen turnenin Mart ayında başladığı sıralarda onu arayacağım. Ve sevdiğim şeyden daha fazlasını yapacağım için çok heyecanlıyım. Tekrar söylüyorum müzik DNA’ma işlemiş bir şey. Hiç para olmasa ve insanlar Ne-Yo’nun şarkılarını bir daha duymayı umursamasa bile herkesi onlarla rahatsız ederdim çünkü bunu durduramam. Bunu yapmayacağım. Evet dostum, albüm için heyecanlıyım. Bu tur için heyecanlıyım ve sevdiğim şeyi yapmaya devam edeceğim. İnsanlar dikkat ettiği sürece, dikkat etmeyi bıraksalar bile, az önce söylediğim gibi, bunu sevdiğim için yapmaya devam edeceğim.


Ayrıca bazı büyük ekranlarım ve bazı küçük işlerim var. Şimdi bunun hakkında ayrıntılı olarak konuşmayacağım çünkü tavukları yumurtadan çıkmadan önce saymayı sevmiyorum. Ama beni daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde yakın zamanda irili ufaklı ekranlarda görmeyi bekleyin, bu da burada oturup kadın inek kıyafeti giymiş benim hakkımda konuştuğumuz gerçeği göz önüne alındığında kesinlikle bir şeyler söylüyor. Evet dostum, meşgulüm ve her dakikasını seviyorum.


Bu röportaj uzunluk ve netlik açısından düzenlendi.


Abone olmak Haftalık eğlenceÜcretsiz günlük bülten Son dakika TV haberlerini, özel ilk görünümleri, özetleri, incelemeleri, en sevdiğiniz yıldızlarla röportajları ve daha fazlasını alın.


İlgili içerik: