Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Günün Sözü: İşte 30 Ağustos’un cevabı ve ipuçları

Günün Sözü: İşte 30 Ağustos’un cevabı ve ipuçları

Bugün Çarşamba arkadaşlar, şuraya bakın! Bu yeni kelime! Çözümü keşfetmenize yardımcı olacak bazı ipuçları ve püf noktaları ile her gün yanınızdayız.

Bugün bir cevap almak istiyorsanız bu makalenin 30 Ağustos tarihli sonuna geçebilirsiniz. kelime Çözümü açıklayın. Ancak sorunu kendiniz çözmeyi tercih ediyorsanız size yardımcı olacak bazı kılavuzlar, ipuçları ve stratejiler için okumaya devam edin.

Neresi kelime gelen?

Başlangıçta mühendis Josh Wardle tarafından ortağına hediye olarak yaratılmıştı. kelime Hızla yayıldı ve dünya çapında binlerce insanın her gün oynadığı uluslararası bir fenomen haline geldi. alternatif kelime Battle Royale de dahil olmak üzere hayranların oluşturduğu versiyonlar da ortaya çıktı KavgaMüzik tanıma oyunu engelve bunun gibi varyasyonlar Durdle Ve Cordell Bu, aynı anda birden fazla kelimeyi tahmin etmenize neden olur.

kelime Sonunda o kadar popüler oldular ki satın alındılar New York Timesve TikTok yaratıcıları oynayarak canlı yayın yapıyor.

Peşinde olduğun gün değil mi? Burada kelime Cevap 29 Ağustos’ta.

En iyisi nedir kelime başlangıç ​​sözü?

En iyisi kelime Başlangıç ​​kelimesi size en çok mutluluk getiren kelimedir. Ancak yaklaşımınızda stratejik olmayı seviyorsanız, çözümü daha hızlı bulmanıza yardımcı olabilecek bir kelime seçmenize yardımcı olacak bazı fikirlerimiz var. Bir ipucu, en az iki farklı sesli harfin yanı sıra S, T, R veya N gibi bazı yaygın ünsüz harfleri içeren bir kelime seçmektir.

Ne oldu kelime Arşivler mi?

Tüm geçmişin arşivi kelime Bulmacalar herkesin istediği zaman keyif alabileceği şekilde mevcuttu. Ne yazık ki, siteyi oluşturan kişinin bunun istek üzerine yapıldığını belirtmesiyle o zamandan beri kaldırıldı. New York Times.

O kelime Zorlaşıyor mu?

Bunu hissedebilirsin kelime Zorlaşıyor ama aslında ilk başladığından daha zor değil. Bunu açabilirsiniz kelimeDaha fazla zorluk arıyorsanız zor mod.

READ  Jason Sudeikis, Ted Lasso'nun Donald Trump'ın Politikalarından İlham Aldığını Açıkladı - Son Başvuru Tarihi

Neden iki farklı tür var? kelime Bazı günler cevap verir misiniz?

Her ne kadar genellikle kelime Günde yalnızca bir doğru cevabı kabul eder, bazen kurala isyan eder ve iki farklı cevabı kabul edilebilir görür. Bunun nedeni değişikliklerdir New York Times İçin yapılmış kelime Bulmaca oyununu yakaladım.

the zamanlar O zamandan beri kendi güncellenmiş kelime listesini ekledi, dolayısıyla bu durum eskisinden daha az sıklıkta gerçekleşecek. Herhangi bir karışıklığı önlemek için yeni bir bulmacaya başlamadan önce tarayıcınızı yenilemeniz iyi bir fikirdir.

İşte bugün için ince bir ipucu kelime Cevap:

iyi görünüyor!

bugün kelime Cevabın çift harfi var mı?

bugün değil.

Bugün kelime “…” ile başlayan 5 harfli bir kelimedir.

Bugün kelime A harfiyle başlıyor.

Ayrıca bakınız:

Kelimelere takıntılı mısın? Bunlar IRL oynamak için en iyi kelime oyunlarıdır.

Cevabı nedir kelime Bugün?

Şimdi son tahminlerinizi yapın çünkü bu, bugünün bulmacasını çözmek için son şansınız. kelime Çözümü açıklamadan önce.

Davul lütfen!

çözüm kelime 802 numara…

Benim sesim.

Bu sefer tahmin edemezseniz üzülmeyin. Yeni olacak kelime Beyninizi yarın için sağlamak için, size daha fazla bilgi vermek için tekrar geleceğiz Yardımcı ipuçları.