Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Miley Cyrus, çocukluk çağındaki yoğun çalışma programının ona ‘sonsuz yaz tatili’ kazandırdığını söyledi

Miley Cyrus, çocukluk çağındaki yoğun çalışma programının ona ‘sonsuz yaz tatili’ kazandırdığını söylediCNN

Miley Cyrus çocukluk programını yansıtıyor.

Cyrus, TikTok’taki son “Eskiden Gençti” videosunda 12 veya 13 yaşlarındayken eski bir masayı okuyor ve “Hannah Montana” rolünü canlandırıyor.

Cyrus, saç ve makyaj yapmak için sabah 5.30’da kalktığını ve ardından gazetecilik, fotoğraf çekimleri, toplantılar ve okulla dolu uzun bir güne başladığını söyledi. Şarkıcı, “Hannah Montana” filmine dönmeden önce hafta sonları sık sık spor yaptığını ve ardından bir gün izin aldığını ekledi.

“Birçok şeyim var” dedi Cyrus, “ama tembellik onlardan biri değil.” “Bence bu kız sonsuz bir yaz tatilini hak ediyor.”

Cyrus bu aralar çıkış yapıyor ve geçtiğimiz Mart ayında çıkardığı “Endless Summer Vacation” albümü için turneye çıkmama kararı aldı.

ben aldım instagram Mayıs ayında kararını açıklayacak.

Turneye çıkmama kararıyla ilgili şunları söyledi: “Sizin için performans sergilemek hayatımın en güzel günlerinden biriydi ve son yirmi yıldır olduğu gibi bu yolculuğa da birlikte devam edeceğiz.” “Bunun taraftarların takdir eksikliğiyle hiçbir ilgisi yok ve tamamen soyunma odasında hazırlanmak istemememle ilgisi var. Bu, deplasmanda hayatın gerçeği. Şu anda benim için en iyi olan şey bu değil ve Eğer kariyerimi takip ediyorsan, her zaman değiştiğimi biliyorsun ve hissettiklerim de değişebilir. Seni sonsuza kadar seviyorum.”

READ  Jameela Jamil Salam, Karl Lagerfeld'in "Seçici İptal Kültürü" Anma Töreninde - Son Tarih