Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Güzel Fort Myers Yapımı Sofra Takımı – Gulf Life

Güzel Fort Myers Yapımı Sofra Takımı – Gulf Life

Karı koca ekibi Rashid ve İlke Türk için büyük sanat, geçmişten ilham alıyor. Fort Myers'ın The House of Turk & Turk ipek aksesuar serisinin arkasındaki çift, geçen yıl evlere de yayıldıklarında büyük ses getirdi. Şubat ayında lansmanı yapılan üçüncü ev eşyası koleksiyonu The Garden of Nile, Turk & Turk'ün en çok satan eşarpıyla aynı adı ve aynı baskıyı taşıyan markanın giyilebilir sanat koleksiyonuna katılıyor.

Roma ve Bizans imparatorluklarının eski başkenti İstanbul'dan gelen ikili, eski kültürlerden ilham alıyor. Nil Bahçesi motifini boyadığında, İlke, Theodosius'un Mısır'dan getirilen dikilitaşını düşündü. Roma yönetimi sırasında memleketine. Yirmi yıl önce İlkay'ın Dallas'ta bir moda markası vardı ve logosu da aynı derecede şıktı. Tasarımın destekleyici araba yarışı grafiği, Roma aristokrasisinin sporunu hatırlatıyor ve soyut bir zambak, saflığın sembolü olarak Bizans sanatına saygı duruşunda bulunuyor.

Türklerin canlı renklere olan tutkusuna uygun olarak, parçalar (yastıklardan tabaklara ve servis altlıklarına kadar) markanın imzası olan turuncuyu, dünyanın en eski sentetik boyası olan mavi boyayı ilk üreten Mısırlılar için ikonik bir unsur olan Mısır mavisi ile karıştırıyor. MÖ 2500 civarında

Rasit ve İlkay da benzer şekilde inovasyonla uğraşıyorlar, ancak her zaman geleneksel ustalığa odaklanıyorlar. Çarşı ve butikleri gezerken buldukları dünya çapındaki zanaatkarlarla çalıştılarkobalt kristal şarap kadehleri ​​veya elle boyanmış, aynalı servis tabakları gibi kişiselleştirilebilir hazinelerle karıştırılıp eşleştirilebilen internet tasarım parçaları.

Nil Bahçeleri'ndeki servis altlığı Hintli bir deniz camı boncuk sanatçısı tarafından dekore edilmiştir; House of Turk & Turk moda serisinde yüzde 100 ipek dimi belirleyici yastıklar yer alıyor; Lüks masa örtüleri ipek satenden yapılmıştır; Plakalar için de, markanın kendine özgü küçük seri üretimini kabul eden önde gelen Çinli bir üreticiyle çalıştılar. İyi hazırlanmış, sınırlı sayıda üretilen parçalara (her parçadan yalnızca 15 takım üretiyorlar) bağlılık, İstanbul'daki ilk günlerinden beri Türklerin içine yerleşmiş durumda. “İçinde yaşadığında [rich] Kültür, saygıyla en iyiyi yaratmayı kendinize borçlusunuz” diyor Rashid.

READ  Turks ve Caicos Adaları ve 20 tatil beldesi, Travel + Leisure's World's Best Awards - Magnet Media'ya aday gösterildi.

İlgili Görseller: