Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gwyneth Paltrow kayak deneyimi – CANLI: Oyuncu mahkemeye kayak kazasının ‘cinsel saldırı’ olduğunu düşündüğünü söyledi

Gwyneth Paltrow kayak deneyimi – CANLI: Oyuncu mahkemeye kayak kazasının ‘cinsel saldırı’ olduğunu düşündüğünü söyledi

Shay Sanderson, Gwyneth Paltrow’u kayak kazasında babasını ‘görmezden gelmekle’ suçluyor

Gwyneth Paltrow, 2016’daki bir kayak kazasının aslında bir cinsel saldırı olduğuna kısaca inandığını ve bir kayak takımı aniden “bacaklarımı ayırdığında” “donup kaldığını” söyledi.

76 yaşındaki Terry Sanderson, Hollywood yıldızını Şubat 2016’da Park City, Utah’daki Deer Valley Resort’taki bir kayak pistinde kendisine çarpmakla ve onu “kalıcı bir travmatik beyin hasarı, dört kaburga kemiği kırılması, ağrı, ıstırap” ile bırakmakla suçladı. hayattan zevk alamama, duygusal sıkıntı ve şekil bozukluğu.”

Bu arada Paltrow, ona çarpanın Bay Sanderson olduğunu ve daha sonra kızına “ünlü” olduğunu söylediğini iddia ediyor. Goop kralının bugün Bay Sanderson’ın avukatı tarafından kürsüye çağrılması bekleniyor.

Perşembe günü mahkemede, Sandron’un avukatı Robert Sykes, yıldızın hukuk ekibini, kızına başka bir kızının babasının tacizde bulunduğuna dair iddialarını sorduğu için kınadı.

Bay Sykes, Paltrow’un ekibinin bu rotaya yalnızca aktörün “bu davanın gidişatından endişe duyması” nedeniyle gittiğini iddia etti.

“Birinin karakterine öylece saldıramazsınız çünkü müvekkili bu davanın gidişatından endişe ediyor” dedi.

Sanderson, Paltrow’dan 300.000 $ talep ederken, 1 $ nominal zarar talep ediyor ve yasal ücretlerini karşılıyor.

Terry Sanderson’ın avukatı, Gwyneth Paltrow’un davanın gidişatından “endişelendiğini” iddia etti.

1679738400

Gwyneth Paltrow’un avukatı, Bay Sanderson’ın kızına ‘göt’ olduğu için özür diledi

Gwyneth Paltrow’un avukatı, oyuncuya 2016 yılında kayak kazası nedeniyle dava açan doktorun kızının “kıçı” olduğu için özür diledi.

Avukat Stephen Owens, babası Terry Sanderson aleyhine tanık olan Polly Sanderson Grasham ile yaptığı çapraz sorgunun ardından itiraf etti.

Sanderson, Utah’taki Deer Valley Resort’taki kazanın ardından kalıcı beyin hasarı geçirdiğini iddia ettikten sonra Oscar ödüllü oyuncudan 300.000 dolar tazminat istiyor.

Bay Owens ve Bayan Sanderson Grasham, olaydan sonra babasının sinirlendiğini ve çabuk sinirlendiğini ifade ettikten sonra gergin bir çapraz sorguya girdiler.

andrea blanco25 Mart 2023 10:00

1679731200

Bir ABD mahkemesi, Gwyneth Paltrow’un kayak kazasına neden olmasının en olası senaryo olduğunu söyledi.

Bir ABD mahkemesi, Gwyneth Paltrow’un bir kayak pistinde bir adama arkadan vurup üzerine düşmesinin, onun yaralarını açıklayan “tek senaryo” olduğunu duydu.

Jüri üyelerine, Terry Sanderson’ın 2016 yılında Utah’taki Deer Valley tatil beldesinde meydana gelen olay sırasında Oscar ödüllü aktris için bir “yastık” sağladığı söylendi.

Emekli bir göz doktoru, birden fazla kaburgası kırılan ve ciddi bir beyin sarsıntısı geçiren Bayan Paltrow’u kaza nedeniyle dava ediyor.

Paltrow iddiayı reddetti ve çarpışmaya kendisinin neden olduğunu iddia ederek Bay Sanderson’a karşı bir karşı dava açtı.

andrea blanco25 Mart 2023 08:00

1679724000

Bir uzman kayak ve koşu hakkında tanıklık ediyor

Perşembe günü jüri üyeleri, Dr. Richard Bowen’ın Bay Sanderson’ın yaralarının yalnızca arkadan alınan darbelerden kaynaklanmış olabileceğini söyleyen ifadesini dinledi.

“Biri tarafından yandan ve arkadan vurulmuş, dikkat edin, o kişi üzerine düştü. Düşen insanların kaburgaları kırılmaz… başka bir şey gerekir” dedi.

“Bay Sanderson’ın Bayan Paltrow’a vurması veya Paltrow’un Bay Sanderson’a vurması arasında bir seçeneğiniz olsaydı, kırık kaburgalarının hesabını vermek için Bayan Paltrow’un Bay Sanderson’a arkadan vurup üzerine düşmesini seçmeniz gerekirdi.”

“Özünde bir yastık gibiydi, eğer istersen.”

andrea blanco25 Mart 2023 06:00

1679716800

Gwyneth Paltrow neden mahkemede?

Aktris Gwyneth Paltrow’un Utah, Park City’deki yamaçlarda geçirdiği gün, yedi yıl önce tepeden inen başka bir adama çarptıktan sonra ara vermek zorunda kaldığında kısa kesildi.

O şimdi 21 Mart Salı günü başlayan bir hukuk davasına katılıyor.

26 Şubat 2016’da tepeye tırmanırken başka bir kayakçı tarafından arkadan vuruldu. Adamın hemen özür dilediğini söylediği için hafif yaralandı. Ve hukuk dosyasına “sarsıldığını ve rahatsız olduğunu” ekliyor.

andrea blanco25 Mart 2023 04:00

1679713362

Gwyneth Paltrow’un oğulları Apple ve Moses, bir kayak kazası geçirdikleri konusunda ifade vermeye hazırlanıyor.

Emekli bir doktor, Utah, Deer Valley’de 2016 yılında bir uçak kazası geçirdikten sonra Hollywood yıldızına 300.000 dolarlık dava açtı.

Graeme Massey25 Mart 2023 03:02

1679709600

Gwyneth Paltrow, yaraların boyutunun abartıldığını iddia ediyor

Savcılığa göre Paltrow, dosyasında Sanderson’ın yaralarının abartıldığını, çünkü doktoruyla yapılan bir muayenenin bilişsel işlevlerinde herhangi bir eksiklik ortaya çıkarmadığını söylüyor.

Film yıldızının dosyası, tıbbi kayıtların kendisine “hafif” bir beyin sarsıntısı teşhisi konulduğunu ve kazadan sonra yurtdışında tatilde “uzun süreler” geçirdiğini gösterdiğini söylüyor.

Utah, Park City’de 4 Şubat 2023’te Deer Valley Resort’ta düzenlenen Intermountain Healthcare Serbest Stil Uluslararası Kayak Dünya Kupası’nın 3. Gününde Dual Moguls ön koşularından genel bir görünüm

Karşı davada ayrıca Bay Sanderson’ın 15 kronik tıbbi sorunu olduğu ve bir yıl önce doktoruna sağ gözünün kör olduğunu ve sol gözünün görmenin kötüleştiğini söylediği iddia ediliyor.

andrea blanco25 Mart 2023 02:00

1679706290

Gwyneth Paltrow, bir kayak kazası davasında Taylor Swift ile olan arkadaşlığını sorguladı.

Gwyneth Paltrow, bir kayak kazası davasında Taylor Swift ile olan arkadaşlığını sorguladı.

Graeme Massey25 Mart 2023 01:04

1679702400

Emekli göz doktoru çarpmadan önce “histerik çığlıklar” duydu

Bay Sanderson, Bayan Paltrow’un Flagstaff Dağı’ndaki Bandana Koşusu’nun acemi yamacından “kontrolden çıkmış” bir şekilde indiğini iddia ediyor. Mahkeme TV’ye göre.

Ona çok sert vurduğunu ve kovulduğunu iddia ediyor. 2019’da bir basın toplantısında, çarpışmadan birkaç dakika önce, “Bunu sadece histerik bir çığlık duydu, örneğin … King Kong ormanda falan” dedi.

Terry Sanderson, 2019’da bir basın toplantısı sırasında

O sırada, Bayan Paltrow’un ısırılma hızının yaralarının boyutunu açıklayabileceğine inandığını söyledi. Küçük bir kurşun büyük bir delik açabilir” dedi. Tuz Gölü Tribünü.

Takım elbisesini açıklayan o basın toplantısında Bay Sanderson, Bandana pistinden aşağı doğru ilerlerken bir dizi büyük “yavaşla” tabelası gördüğünü, bu yüzden yavaşladığını ancak yokuştan aşağı gelen diğer kayakçıların akışına ayak uydurduğunu söyledi.

2019’da “Bir anda oldu,” dedi. “Sırtımı incittim. … Beni ileriye doğru ittiğini hissettim.”

Aşağı inerken kendini kontrol edemediğini hatırladığını söyledi.

“O zaman o ana kadar hatırladığım tek şey bu – hemen dışarısı,” dedi.

andrea blanco25 Mart 2023 00:00

1679700950

Gwyneth Paltrow, bir kayak kazası davasında Taylor Swift ile olan arkadaşlığını sorguladı.

Paltrow, “İyi arkadaşız diyemem, dostuz” dedi.

Graeme Massey24 Mart 2023 23:35

1679699999

Hafta sonu mahkeme

Jüri, Pazartesi sabahı saat 09:00’da Utah, Park City’deki mahkeme salonuna dönecek.

(AP)

Graeme Massey24 Mart 2023 23:19