Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lance Riddick’in Destiny 2’de ‘henüz gelmemiş anlaşmaları’ var

Destiny 2 topluluğu, Lance Reddick’in ölümünün yasını tutuyordu ve kulenin devasa taşkınlığı olarak onu haraçlarla anıyordu. Ve Bungie’ye göre Reddick, oyun için daha çok seslendirme çalışmasında yer almaya devam edecek.

The Wire, Fringe ve John Wick serilerindeki (bu hafta sonu John Wick: Chapter 4 dahil) çalışmalarıyla da tanınan Reddick, Destiny 2’de Komutan Zavala’yı seslendiriyor. ilk ifadesi Riddick’in ölümü hakkında Blog yazısı Dün.

Blog kısmen, “Lance’e yağan haraçlar ezici oldu; sosyal medyadaki bitmek bilmeyen içten mesajlardan kulenin ikinci şehre bakan Zavala köşesinde doğaçlama saygı toplantılarına kadar.” “Bir aktör, müzisyen, oyuncu ve aile babası olarak Lance’in sevdiği şeylere duyduğu tutku, onu seven herkesin gözlerine ve kalplerine yansıyor. Şimdilik, gelecek performanslarıyla varlığını onurlandıracağız.” maçtan sonra ve ömür boyu sürecek anılarda.

17 Mart’ta 60 yaşında hayatını kaybeden Riddick, Horizon Zero Dawn’da Cylens’i seslendirerek başka oyunlarda da yer aldı. Ve Bungie’nin belirttiği gibi, kendisi de hevesli bir oyuncuydu ve Destiny topluluğunda aktif bir ses olmuştur (Reddick’in oyun topluluğu üzerindeki etkisine ilişkin takdirimizi buradan okuyun).

Bungie, ilk açıklamasında Reddick’i “ekranda, Destiny’de ve en önemlisi şahsen ikonik bir varlık” olarak nitelendirdi.

Sözlerine şöyle devam etti: “Topluluğumuza olan sevgisi, zanaatına tavizsiz bağlılığı ve etrafındakilere dokunduğu ışıltılı nezaketiyle Komutan Zavala’da parladı.” “Onu özleyeceğini söylemek çok yetersiz bir ifade, ama daha az doğru değil.”

Alex Steadman, IGN’de eğlence haberciliğini denetleyen kıdemli bir haber editörüdür. Yazmadığı veya düzenlemediği zamanlarda onu fantastik romanlar okurken veya Dungeons & Dragons oynarken bulabilirsiniz.

READ  Los Angeles County adli tabibi Anne Hechey'in bir kazada ölümünü yönetiyor