Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gwyneth Paltrow’un Kayak Deneyimi: 3. Gün tanıklığı, nöropsikolog ve davacının kızlarını içeriyor

Gwyneth Paltrow’un Kayak Deneyimi: 3. Gün tanıklığı, nöropsikolog ve davacının kızlarını içeriyor

(CNN) Perşembe günkü duruşmada tanıklığı Kayak kazası 2016 Gwyneth Paltrow’un katılımı, oyuncuya dava açan adamı tedavi eden bir klinik nöropsikologun ifadesiyle başladı.

Alina K. Fung, Şubat ayında Utah Dağı’nda acemi kayakçılara kayak yaparken Paltrow’u kendisine çarpmakla ve kalıcı yaralanmalara ve beyin hasarına neden olmakla suçlayan 76 yaşındaki Terry Sanderson’a sağladığı bakım hakkında videoya kaydedilmiş yeminli ifadeyle ifade verdi. 2016.

Fung, Sanderson’ı ilk olarak Mayıs 2017’de gördüğünü ve onun bilişsel sorunlar, yorgunluk, ruh hali ve kişilik değişiklikleri, ağrı ve baş ağrıları dahil olmak üzere “sayısız semptomdan” şikayet ettiğini söyledi.

“Onu gördüğümde, yaklaşık bir buçuk yıldır beyin sarsıntısı semptomları yaşıyordu” diye ifade verdi.

Sanderson ve Paltrow bir yere kilitlenirler. hukuk savaşı yedi yıldır.

CNN tarafından elde edilen mahkeme belgelerinde Sanderson, Paltrow’un Deer Valley Resort’ta kayak yaparken “kontrolden çıktığını … Onu sert bir şekilde yere serdim, bayılttım, beyin hasarına neden oldum, dört kaburgasını kırdım ve diğer ciddi yaralanmalara neden oldum” dedi.

Paltrow, emekli bir göz doktoru olan Sanderson’a karşı kaydığını iddia ederek bir karşı dava açtı.

Paltrow’un karşı davasına göre, “Bayan Paltrow’dan yükselen davacı onu geri ittiğinde, Utah’ta ailesiyle tatilde kaykay yapmaktan zevk alıyordu. Tam bir darbe aldı.” Bayan Paltrow davacıya kızmıştı ve öyle demişti. Davacı özür diledi. O kadar şok oldum ve üzüldüm ki o gün sabah olmasına rağmen kayak yapmayı bıraktım.”

Çapraz sorgulama sırasında Paltrow’un avukatı James Egan Fong, Sanderson’ın semptomlarının kazadan başka bir nedenden kaynaklanıp kaynaklanmadığını sordu.

Fung, “Her şey mümkün ama olası değil” diye yanıtladı.

Terry Sanderson’ın kızı Polly Sanderson Grasham, 23 Mart’ta Utah Park City’deki mahkemede çapraz sorgulamaya yanıt verdi.

Sanderson’ın ortanca kızı 49 yaşındaki Polly Sanderson Grasham, babasının kazadan önce bir “ziyaretçi” olduğunu ifade etti.

READ  Britney Spears'ın eşi Sam Asgari, onunla bir filmde oynamak istediğini söyledi.

“İnsanların onu eğlenceyi seven, çok sosyal ve kesinlikle dışa dönük olarak tanımlayacağını düşünüyorum” dedi. “(O) insanlardan, dans etmekten ve açık havada aktif olmaktan hoşlanıyordu.”

Idaho, Coeur d’Alene’de yaşayan Sanderson Grasham, bazen duygusal ifadesinde, kazadan bir buçuk yıl sonra babasının “işleme hızının” değiştiğini fark ettiğini söyledi.

Bir keresinde onu evinde pencere kenarındaki bir sandalyede otururken gördüğünü anlatmış ve “neredeyse tükürüğünün ağzından çıkmasını beklediğini” söylemişti.

“Her şeyden önce, o kimseye bağlı değildi” dedi. “Kendisini çok fazla köşeye sıkıştırdı. Bu benim yüzüme ilk gerçek tokatımdı. Çok yanlış bir şeyler var.”

Sanderson başlangıçta Paltrow’a 3.1 milyon dolarlık dava açtı, ancak daha sonra şikayetini değiştirdi ve mahkeme belgelerine göre şimdi 300.000 dolardan fazla tazminat istiyor.

Paltrow, 1 dolar tazminat ve avukatlık ücreti talep ediyor.

Çarşamba günü Sanderson’ın avukatı, Paltrow’un Cuma günü kürsüye çağrılmasını beklediğini söyledi.