Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Britney Spears’ın eşi Sam Asgari, onunla bir filmde oynamak istediğini söyledi.

Özel

Sam Asgari

Bir Britney filminde oynamak istiyorum

…belki aksiyon komedisi!!!

Sam Asgari Karşıt bir filmde oynamak istiyor Britney Spears … Bir aksiyon komedisi için en uygun olacaklarını düşünüyor.

Sam’i Perşembe günü Los Angeles’ta yakaladık ve bir proje çekiminden eve yeni gelmişti… bu yüzden doğal olarak fotoğraflarımız ona karısıyla oyunculuk yapmak isteyip istemediğini sordu.

Sam, Britney’nin harika bir aktris olduğunu ve onunla kesinlikle beyaz perdede işbirliği yapmak istediğini söylüyor… ve görünüşe göre şimdiden potansiyel projeler için bazı fikirleri var.

Britney açıkça dans etmeyi seviyor ve Sam onun doğal atletik yeteneğinin onu romantik komedi yerine tercih ettiği bir aksiyon komedisi için mükemmel bir aday yaptığını düşünüyor.

Sam’in hayal ettiği gibi… o ve Britney kendi dublörlerini yapabilirler ve ikisi de ciddi bir kıç tekmelerken bol bol aksiyon ve dövüş sahnesi görür.

Ancak mükemmel senaryo ortaya çıkmadan önce Sam, Britney’nin kendisini şu anki filminin setinde ziyaret etmekten heyecan duyduğunu söylüyor… Çekimler sırasında Los Angeles’ta olduğunu söylüyor.

ile Amanda Bynes altında kendimi tut Rasyonelleştirme döneminin sona ermesinden bir yıl sonra Sam’e, Britney’nin olduğu gibi, genel olarak Wills hakkındaki hisleri de soruldu. vesayet altında 13 yıl boyunca… ve muhalefetinde asla tereddüt etmedi.READ  Paul McCartney'nin doğum günü: Ringo Starr, Beatles'ın doğum günü için dokunaklı bir mesaj gönderdi