Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hailey Bieber sancılı bir hamilelik dönemine giriyor ve bu hiç de eğlenceli değil

Hailey Bieber sancılı bir hamilelik dönemine giriyor ve bu hiç de eğlenceli değil

Onun parlamasına izin verme Bebek yumru resimleri seni aptal – Hailey Bieber Herkes gibi o da hamilelik sırasında perişan oluyor. (Zavallı kız!) Model şu anda kocası Justin Bieber’dan ilk çocuğunu bekliyor ve acı veren yeni hamilelik semptomlarından şikayet etmek için Instagram’a gitti.

Hailey kendi selfiesini paylaştı Instagram hikayesi Çarşamba günü yeşil yarım fermuarlı bir ceket ve karnını kapatan siyah streç pantolon giyiyordu. Dışarıda bir sandalyeye oturuyor, kameraya yan bakıyor ve şişmiş bir surat yapıyor. “Peki bana bel ağrısını kim anlatacaktı 😵‍💫🤰🏼🤰🏼” (Marie Claire’in ekran görüntüsü var) Burada.)

SheKnows’tan daha fazla içerik

Hailey Bieber, 26 Eylül 2023'te Fransa'nın Paris kentinde Place Jacques Rueff'te düzenlenen Saint Laurent İlkbahar 2024 hazır giyim defilesinde.  (Fotoğraf: Swann Gallet/WWD, Getty Images aracılığıyla)

Hailey Bieber, 26 Eylül 2023’te Fransa’nın Paris kentinde Place Jacques Rueff’te düzenlenen Saint Laurent İlkbahar 2024 hazır giyim defilesinde. (Fotoğraf: Swann Gallet/WWD, Getty Images aracılığıyla)

Rodos’un kurucusu kesinlikle Yalnız değil! Sırt ağrısı hamilelik sırasında öldürücüdür; özellikle yürürken, otururken veya uzanırken (deneyimlerime göre yüzme dışında herhangi bir zamanda!). Hamile kadınların yüzde 50 ila 80’inin sırt ağrısı yaşadığı tahmin ediliyor Sedir Sina. Bunun nedeni hamilelik hormonları, karın büyümesi ve kilo alımıdır. on sentlik yürüyüş. Bahsetmiyorum bile, rahminizden gelen basınç siyatik sinirinize çarpabilir ve belinizin alt kısmından kalçanıza ve bacağınızın arkasına doğru yayılan siyatik ağrısına neden olabilir. Bu üç hamileliğimde de başıma geldi ve berbat bir durum.

Yararlı ipuçları arasında sandalyelerinizde ekstra destek için sırtınızın arkasına bir yastık kullanmak, uzun süre ayakta durmaya ara vermek, karın desteği için kemer takmak ve bacaklarınızın arasında bir yastıkla uyumak yer alır. Elbette hamilelik belirtilerini her zaman sağlık uzmanınıza iletmelisiniz.

Hailey, geçen ay haberi duyurduğu günden bu yana hamilelik yolculuğunu hayranlarına açıkça anlattı. Ben katıldım Bir atıştırmalık resmi Şöyle yazdı: “Şu an en büyük tutkum 🙈 🙈 🙈 🙈 Acı soslu turşu üzeri yumurta salatası 🥲😂”

READ  Kevin Bacon, filmin 40. yıl dönümünü kutlamak için Footloose Lisesi'ne geri dönüyor

“Ve hayır, hükmedemeyebilirsin!!” o ekledi.

Hamileliğin kesinlikle artıları ve eksileri var ama Hailey bunu iyi idare ediyor! Ve endişelenme kızım, bebek buraya geldiğinde bunların hepsi ortadan kalkacak. O zaman yalnızca doğum sonrası değişikliklere katlanmak zorunda kalacaksınız!

Bu ünlüler 2024’te çocukları bekliyorum!

Bildiğinden Daha İyi

Abone olmak SheKnows Bülteni. En son haberleri almak için bizi takip edin Facebook, heyecanVe instagram.