Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jann Wenner’ın Rock and Roll Hall of Fame saltanatı 20 dakikada sona erdi

Jann Wenner’ın Rock and Roll Hall of Fame saltanatı 20 dakikada sona erdi

Şunları ekledi, “Biliyor musunuz, sırf halkla ilişkiler adına, sırf bu tür eleştirilerden kaçınmak için muhtemelen gidip buraya dahil edecek, aynı tarihsel standarda uymayan bir siyah sanatçı ve bir sanatçı bulmalıydım. al. Bunu yapma fırsatım oldu. Belki.” Eski kafalıyım ve umurumda değil [expletive] Ya da her neyse.”

Bu yorumlar sosyal medyada anında eleştirilere yol açtı. Aynı hızla, Rock & Roll Hall of Fame’in müzik ve medya yöneticileri, ünlü yıldızlar ve aralarında Pharrell Williams ve LL Cool J.’nin de bulunduğu süper star sanatçıların da bulunduğu 31 yönetim kurulu üyesi arasında rahatsız edici telefon görüşmeleri ve e-postalar dolaşmaya başladı. Programa katılan sanatçılar 1983 yılında kurulan ve Cleveland’daki müzeye bağlı olan vakıf tarafından seçilmektedir.)

Eski bir Spotify yöneticisi ve Prince’in malikanesinin danışmanı Troy Carter, Weiner’e yönetim kuruluna gönderdiği bir e-postada, “Sözleriniz, yalnızca dar değil aynı zamanda dışlayıcı bir anlatıyı yayarak inşasına yardım ettiğiniz kurumu baltalama riski taşıyor” dedi. The Times tarafından elde edilen üyeler.

Komitenin müzakereleri gizli olduğundan isimsiz olarak konuşan, kurul oyları hakkında doğrudan bilgisi olan dört kişiyle yapılan röportajlar, organizasyon içindeki aciliyet ve öfkenin resmini çiziyor.

Yönetim kurulu üyeleri Weiner’in yorumlarından kişisel olarak dehşete düşerken, aynı zamanda salonun kendisi üzerindeki etkisinden ve sanatçılarla olan hayati ilişkilerinden de endişe duyuyorlardı – bazıları zaten şikayet etmeye başlamıştı. Mesajlardan biri, Elton John’un uzun süredir şarkı yazarlığı ortağı olan ve bu yıl 3 Kasım’da Brooklyn’deki Barclays Center’da düzenlenecek törende Müzik Mükemmelliği Ödülü’nü alacak olan Bernie Taupin’den geldi. Eşi ve menajeri Heather Tobin, salon yetkililerine e-posta göndererek Weiner’in yorumlarının yeni işe alınanların “yüzüne atılan bir tokat” olduğunu söyledi ve şunu ekledi: “Onun derhal istifa etmesi gerektiğine inanıyoruz.”

READ  WWE Money in the Bank 2023'te topuk veya yüz çevirmesi muhtemeldir.

Salon, kazananları seçen oylamayı denetlese de, sanatçıların bu onuru kabul etmesini ve yıllık tanıtım televizyon programında yer almasını sağlamak için perde arkasında genellikle dikkatli bir diplomasi uygulanır. Bu yılın ödül sahipleri arasında Kate Bush, Missy Elliott, Willie Nelson, Sheryl Crow, Rage Against the Machine, The Spinners ve 2016’da ölen George Michael yer alıyor.