Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hakemler bu yıldan itibaren özellikle tekrar asistanından bahsedecek

Hakemler bu yıldan itibaren özellikle tekrar asistanından bahsedecek

NFL'nin saha yetkilileri tarafından yapılan hataları gerçek zamanlı olarak düzeltmek için tekrar oynatma asistanını daha fazla kullanması sayesinde, saha yetkilileri tekrar oynatma asistanının değişimdeki rolü konusunda daha net olacak.

NFL Müsabaka Komisyonu Başkanı Rich McKay, Çarşamba günü Rich Eisen'e, hakemin bu yıldan itibaren tekrar asistanı devreye girdikten sonra hakemin değiştiğini özellikle açıklayacağını söyledi.

Hakem gelip karşınıza çıktığında şöyle derdik: Tartışmadan sonra. Kasıtlı bir topraklamanın olmadığı belirlendiMcKay, “Bu yıl değişecek” dedi. Tekrar asistanı bir şey söylediğinde veya hakemi etkilediğinde hakem şunu söyleyecektir: “Tekrar asistanına danıştıktan sonra bayrak kaldırılır. . . .

“Size evde anlatmaya çalışacağız ve siz sahadasınız çünkü… bu evdeki insanlar için bir şey ve onlar da bir şeyler düşünmeye başlıyorlar ama sahadaki insanlar da bunu bilmiyor. Yani bizim fikrimiz Call'u neyin etkilediği ve bunun nedeni konusunda çok açık ve şeffaf olmaktı.

bu iyi. Tekrar oynatma asistanının, ekranda görünen şeylere göre yönetime yardımcı olmak için tam ve eksiksiz yetki alması daha iyi olur. Hakemliğe gelince, en büyük kopukluk saha görevlilerinin (ezilmemeye çalışan) gördükleri ile evdeki geri kalanımızın gördükleri arasındaki uçurumdan kaynaklanıyor. Yeniden Başlatma Asistanı bu boşluğu doldurabilir.

NFL bunu ne kadar erken yaparsa, NFL, reformun yapıldığına dair yanıltıcı olabilecek algılara karşı o kadar iyi bir konumda olacaktır.

READ  Cubs, Dominic Smith ile tartıştı