Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hakemler, Clips'e karşı 76ers'ın son vuruşunda faul yapıldığını kabul etti

Hakemler, Clips'e karşı 76ers'ın son vuruşunda faul yapıldığını kabul etti

PHILADELPHIA – Çarşamba gecesi Los Angeles Clippers'ın Philadelphia 76ers'ı 108-107 yenmesinin ardından takım şefi Kevin Scott, havuz raporunda 76ers forveti Kelly Oubre Jr.'ın oyundaki sürüşüne faul verilmesi gerektiğini söyledi. Son oyun.

Scott, “Sahadaki son oyunda, gerçek zamanlı olarak ekip, bu oyunu defans oyuncusunun dikey olarak zıplaması olarak yorumladı” dedi. “Ancak maç sonrası video incelemesinde defans oyuncusunun sola doğru hafif bir kayma yaptığını fark ettik. [Paul] “George, bu bir hata olmalıydı.”

Oyun, birkaç top kaybı, hava atışı ile sonuçlanan bir degaj, 76ers'tan iki pahalı top kaybı, Clippers'ın yıldızı Kawhi Leonard'ın bir çift ve-1'leri ve en sonunda bir Oubre sürüşüyle ​​sonuçlanan kaotik bir son dakika aksiyonuyla sonuçlandı. Bu, Clippers'ın gıpta ile bakılan zaferini kutlarken Kahn'ın yerde yatmasıyla sonuçlandı.James Harden takas edildikten sonra Güney Philly'deki ilk maçında.

Hemşire çağrı yapılmamasına itiraz etmek için mahkemeye hücum etti ve yardımcıları tarafından zaptedilmek zorunda kaldı. Oubre de bu karışıma dahil oldu ve onlar çekilmeden önce üç yetkiliyi (Scott, JB DeRosa ve Brandon Adair) işaret etti.

Maç sonrası davranışları sorulduğunda Oubre, “Her şeyden önce anın sıcaklığı” dedi. “Elbette yoğun bir basketbol maçı. Ve biz mükemmel değiliz. Hakemler mükemmel değil. Öfkemi kaybettiğim için özür dilemek istiyorum çünkü bu, her gün üzerinde çalışmaya çalıştığım bir konu ve Tanrı'yı ​​temsil etmeye çalışıyorum. elimden gelenin en iyisini yaptım ve durum böyle değildi, bu yüzden sadece af diliyorum.”

“Ama Koç Hemşire'nin sinirlendiğini gördüm ve eğer koçumuz bizim için savaşıp sahaya çıkacaksa, buna tamamen katılıyorum. Ama günün sonunda bu pek de iyi olmadı. Bu yüzden gidiyorum yapmak için.” “Bununla birlikte gelen herhangi bir cezayı alırsanız, devam etmeniz gerekir, ancak benim biraz daha iyi olmam gerekiyor.”

READ  JuJu Smith-Schuster Teşvik Paketinin İçinde

Hemşire ise 76ers'ın ölümlerine katkıda bulunduğunu itiraf etti.

“104-101'de top kenar çizgisindeydi, [and] Therese [Maxey] Hemşire, “Geri sahaya tamamen giriyor, kayıyor ve düşüyor ve bundan bir ve-1 alıyorlar” dedi Hemşire. “Geride kaldık ve gol attık. Sahanın her yerinde baskı kuruyorlar ve Kelly'yi sahanın dışına itiyorlar.”

Ancak hemşire bazı geç aramaların ters yönde olması gerektiğini de söyledi.

“Şüpheliyim [Oubre] Hemşire, “Çok zorlandım” dedi. “Bilgisayarlarımızdan birkaç kez baktım. Bunun kesinlikle bir bağlantı olduğunu düşündüm ve son iki veya üç bağlantının da bağlı olduğundan ve diğer uçta -1 olduğundan eminim.”

“Aramanın yeterli olduğunu düşündüm. [But] Bazen işler böyle yürür.”

Maçın sonu her iki takım için de final maçına yakışan bir umutsuzluktu. Philadelphia bu sezon, yedi hafta önce sol yan menisküs ameliyatından geri dönüşe adım adım yaklaşan NBA'in MVP'si Joel Embiid olmadan oynadığı maçta 13-26 önde.

Bu yenilgiyle 76ers, Çarşamba günü Chicago'ya mağlup olan altıncı sıradaki Indiana Pacers'ın yerini alma fırsatını kaçırdıktan sonra Doğu Konferansı'nda sekizinci sıraya yerleşti.

Maxie, “Ben de aynı şeyi söyleyip duruyorum” dedi. “Sahneye her çıktığımızda kazanmaya çalıştığımızı biliyorum, ancak Big Fella'yı geri alabilirsek doğru yöne gitmemiz gerekiyor. Kimle karşılaşırsak karşılaşalım play-off zamanı veya durum ne olursa olsun gelecektir diye düşünüyorum. Onun takımımızda olmasıyla büyük bir fırsata ve büyük bir fırsata sahip olduğumuzu hissediyorum.

“Bu yüzden biz, diğer oyuncular doğru yönde adım atmalı, tüm küçük şeyleri yapmalı, sahaya çıkmalı, savunmada gerçekten sıkı oynamalı ve doğru şekilde oynamalıyız, böylece o geri döndüğünde ilerleyebiliriz.” “.

Bu arada Clippers, 76ers ve Pacers'a karşı iki evinde mağlup oldu ve Çarşamba günü dört maçlık Doğu Yakası yolculuğuna başlıyordu; sadece Batı'daki mevcut 4. sıra için değil, aynı zamanda bir çift için de it dalaşına yakalandılar. Maçların oynanacağı yerlerden önce.

READ  Başkentler, Dylan Strom'u imzaladıktan sonra açılış gecesi kadrosunu tahmin etti

Tüm bunlar, Harden'ın Philadelphia'da takastan bu yana oynadığı ilk maçı gölgede bıraktı; geleceğin Hall of Fame oyuncusu 39 dakikada 16 sayı ve 14 asistle maçı tamamladı. Tanıtımlar sırasında ve ilk çeyrekte yuhalandı, ancak maç ilerledikçe geri dönüşü, çılgın bir bitişle rekabetçi bir maça dönüşen maçın arka planında kayboldu.

Harden tepkiyle ilgili olarak “Bunu bekliyordum” dedi. “Ne olduğunu bilmiyorum ama bekliyordum.

“Olay bu. Neden yuhaladıklarını bilmiyorum.”