Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Halk müziği ile tutkulu rock’ı canlandırıyor – Yükselen sanatçı Justin Dirk Assets, en son EP’si ile

Halk müziği ile tutkulu rock’ı canlandırıyor – Yükselen sanatçı Justin Dirk Assets, en son EP’si ile

Diskografisinin çeşitliliğini pop müzikle birleştirmek, büyüleyici yayınlar listesini yükseltti.

Justin Durk, şarkının gücüyle kendini ifade etmesine yardımcı olmak için müzik yaratan, tomurcuklanan bir pop şarkıcısı ve söz yazarıdır. Yakın zamanda tutkusunun, zamanının ve enerjisinin bir ifadesi olan son albümünü çıkardı ve ilham kaynağı olması nedeniyle dünya çapında eleştirmenlerce beğeni topladı. Albüm 25 Şubat 2022’de yayınlandı ve hemen pop, folk ve rock müzik hayranları arasında ilgi uyandırdı.

Albümün kendisi geliyor Mutlu, pozitif ve ilham verici temalar Dipnotlar. Justin Dirk, dinleyicilerinin duygularını ve içsel engellerini tamamen aşmalarına ve katartik sözleri ve ilham verici enstrümanları keşfetmelerine olanak tanıyan harika ve güzel bir pop rock country müziği karışımı derledi. Art Ward’ın Century Music Group, Nashville, TN için yapımcılığını üstlendiği albümde elektro gitarda Troy Lancaster, akustik gitarda Pat McGrath, klavyede Dennis Wage, basta David Francis ve davulda Tommy Horton yer alıyor. Deneyimli müzisyenler tarafından yönetilen prodüksiyon mükemmel olmak zorundaydı, bu yüzden albüm Justin Cortellu ve Art Ward tarafından karıştırıldı ve film müziği Justin Cordelio tarafından Nashville, TN’de kaydedildi. Art Ward, Nashville, TN, Century Music Group Stüdyolarında – tümü Kyle Blunt tarafından oyulmuş.

Justin Durk’un müziği farklı Rakiplerinden gelen gerçek, Justin’in müziğinde risk almaktan korkmamasıdır. Şarkı sözleri ve eşsiz sesiyle kendini nasıl ifade edeceğini anlıyor ve dünyanın dört bir yanındaki dinleyicilere duygularının karmaşık olduğunu, bu yüzden onlarla mücadele etmenin doğru olduğunu öğretiyor. Güçlü seslere sahip ritmik vuruşlar, müziğini hayranlarının her zaman özlediği bir seviyeye yükseltiyor.

Devam etmek https://justinturk.hearnow.com/ Albümü hakkında daha fazla bilgi edinin ve müziğini satın alın. Röportajları planlamak için verilen e-posta adresinden sanatçıyla iletişime geçin ve daha heyecan verici haberler için onu sosyal medyada takip edin.

READ  Türk Telekom ABD'de 56 patente sahip: CEO

Hakkında

Justin Durk, ilham verici, etkileyici ve tuhaf müzikler yaratarak sadık bir hayran kitlesi yaratmış, gelecek vadeden bir pop şarkıcısı ve söz yazarıdır. Justin Durk’un şarkısının gücünü takdir ederek, albümlerinin her birinde pop ve country rock müziğinin özünü vurguluyor ve bunun sonucunda müziğin özgür, doğal ve özgürleştirici olduğu ortaya çıkıyor. Justin hem hikayeye hem de melodiye odaklanarak hayranlarının dinleyebileceği ve ilişki kurabileceği şarkılar yaratıyor. Hayranların her zaman söylediği çekici kancalar.

Bağlantılar

Facebook: Http://Facebook.com/JustinTurkMusic

Instagram: Http://Instagram.com/justinturkmusic

Twitter: Http://twitter.com/JustinTurkmusic

Spotify: https://open.spotify.com/artist/7hun2Lw7FCzxymzZNG39FF?si=mxaJ69QAQ2muQeDN3TDs5A&utm_source=copy-link

Medya iletişimi
Firma Adı: Justin Dirk’in müziği
İlgili kişi: Justin Durk
E-posta: Eposta gönder
Telefon: 8482192303
Şehir: Palmiye Plajı
Durum: Florida
Ülke: Amerika Birleşik Devletleri
İnternet sitesi: https://justinturk.hearnow.com/