Ocak 27, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hallmark hayranları, en son Instagram gönderisinin ardından Lacey Chabert’in yeni “Noel Kraliçesi” olduğunu açıkladı.

Hallmark hayranları, en son Instagram gönderisinin ardından Lacey Chabert'in yeni "Noel Kraliçesi" olduğunu açıkladı.

Hearst Magazines ve Yahoo, aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla bazı öğelerden komisyon veya gelir elde edebilir.

Yeni Noel Kraliçesi için yol açın!

Hallmark Movies & Mysteries’de rol aldıktan sadece birkaç ay sonra yer sarsıntısıBir aktris Lacey Chabert Kanal için başka bir rolü yükseltir Bu kez kutlamak için Ayırt edici Noel filmi. 40 yaşında kötü kızlar Şap, yeni filmin detaylarını ortaya çıkardı, Holly’yi Çek5 Kasım’da bir Instagram gönderisinde.

“Sadece 3 hafta içinde Evergreen Lane’in komşularıyla tanışın!” yorum yaptı Lacey Yardımcı yıldızla film afişi Wes Brown. “Umarım ‘Haul Out The Holly’ size biraz tatil neşesi getirir! 🎄🎅🏻🎄 26/11 @hallmarkchannel.”

Söylemeye gerek yok, Hallmark hayranları Lacey haberlerine heyecanla karşılık verdi ve yorumları oyuncuya destek mesajlarıyla doldurdu. Biri şöyle yazdı: “Sen benim favori Hallmark kahramanımsın! Bunu görmek için sabırsızlanıyorum!” “Her yıl Noel filmleri izlemeyi dört gözle bekliyorum!” Başka eklendi. Başka bir takipçi, “Noel Kraliçesi,” dedi – Lacy’nin kendisinin de beğendiğinden emin olduğu bir yorum.

Elbette bugüne kadar Hallmark Channel’da “Noel Kraliçesi” unvanını alan başka bir aktris daha oldu: Candace Cameron Bureağda geçirdiği 10 yıl boyunca 30’dan fazla Noel filminde rol alan. Bu baharın başlarında, Fuller Evi Oyuncu olduğunu açıkladı uzun ilişkisini bitirmek Katılmak için Hallmark Kanalı ile Büyük Amerikan Medyası (GAC).

Candace hala birçok filmde oynayacak olsa da GAC’de Noel FilmleriHayranlar, Lacey’yi yenisi olarak taçlandırmak için heyecanlı görünüyor damga Noel Kraliçesi. Ama insanların bildiği gibi, İsim de paylaşıldı gibi şarkıcılarla darlene aşkVe Dolly PartonVe Mariah Carey ve diğerleri.

gelince Holly’yi Çekdantel Emily gibi yıldızlar, “beklenmedik bir şekilde tatili ailesinin evinde tek başına geçiriyor” ve “HOA onun birçok Noel şenliğine katılması konusunda ısrar ediyor.” Lacey ve Wes’in yanı sıra filmde ayrıca Stephen Tobolowsky ve Melissa Peterman tarafından Ve Ellen Travolta.

READ  73 yaşındaki Ric Flair, baskıyı idare ediyor, son güreş maçını kazanan klasik sanatçı yazarlar

Bu Hallmark Noel filmini kesinlikle tekrar tekrar izleyeceğiz!

Şunlar da hoşunuza gidebilir