Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Genç ve Huzursuz: Ashley ve Diane Court Danger, Sally için Victor Ganz

Genç ve Huzursuz: Ashley ve Diane Court Danger, Sally için Victor Ganz

Kredi bilgileri: Howard Wise/JPI

Kısa bir hafta oldu Genç ve huzursuz Perşembe ve Cuma günleri ön alım sporları ve biraz daha kısa bir Manabile kutusu ile. Yine de konuşulacak çok şey var…

öncelikler

Elena’nın bu noktada neden Nate’i elinde tuttuğunu bilmiyorum; Önceliklerini netleştirmeye devam ediyor. Onun gözüne girdiği için çok minnettardı, ancak saatler sonra ofiste Victoria’yla takılmak için ona karşı çıktı. Şansölye Winters’ı Newman şemsiyesi altına alma planıyla ilgili ne düşündüğünü bile anlamıyorum. Mantıklı olmak! Victoria’yı Nate’le içki içmeye ikna etme biçimleri, yazarların onları bir araya getirmeyi düşünüp düşünmediğini merak ediyor. Aralarında herhangi bir cinsel gerilim fark etmedim – ve ofiste yalnız kaldıklarında onları hissederdiniz, diye düşünürsünüz – yani, kim bilir?

iki aşık arasında kalmış

Adam, Sally’ye Nick’le olan ilişkisinin özetini verdiğinde doğruyu söylemiş olabilir ama bu, Sally’nin onu dinleyeceği anlamına gelmez. Belli ki teklif ve olaydan sonra koğuşunda yaptığı konuşmayla dikkatini çekmişti, ama yine de o kadar serseri bir top attı ki, artık rotasını değiştirmenin bir yolu yoktu. Nick ise, usta şövalye rutiniyle tüm doğru şeyleri yapıyor ve söylüyor ve onu güvende hissettiriyor. Ama bu sonsuza kadar devam edemez. Ve Hedaya, Victor’un oğullarının bir kızıl saçlı için kavga ettiği haberini aldığında bunun olacağını mı düşünüyor? Hiçbir şey iyi değil. aslında, SOD Geçenlerde Victor’un Sally’nin geçmişini araştırmaya başlayacağı konusunda alay ettim! Çok fazla kir getireceği garanti edilir. Ne bulacağınıza dair bir hatırlatma ister misiniz? geri al Buradaki resimlerde Sally ile çık.

Sakin Şükran Günü

Ashley, Diane ile daha fazla karşılaşsaydı, ona “Clashley” demeye başlamamız gerekirdi… ama bu karşılaşmalar ne kadar eğlenceli?!? Ashley, Diane’in çok açık sözlü olduğunu söyleyerek alay ediyor artmış olan, ve Diane, Ashley’e uyanması ve Tucker’ın onu kullandığını fark etmesi için yalvarır… tam da Jack içeri girip onu zorla içeri sokmak için kapıyı çarparken. Abbotts’ın Şükran Günü, Diane’in bir kurşun balon gibi gelip, fısıldayarak ve içkileri içtiği ve Jack’in – Ashley’yi fazlasıyla kızdıracak şekilde ailenin bir parçası olduğunu ilan eden Diane dahil – herkesin teşekkür etmesini sağladığı bir patlamadır. Neyse ki, sabunlu gerginliklerimiz var Ve Ol ‘Smilin’ tost servis ederken yırtıldığında duygu parçalanır. Tüm çıkarların önceden haber verilmesi ve Ashley’nin Tucker’a “o kaltağı devirme zamanının geldiğini” ilan etmesiyle bu kan davasının bir adım daha yükselmesine hazırım. Yüzündeki ifade eğlendiğini gösteriyordu. Herşey bu kim.
Tucker Ashley Y & R

READ  Godzilla x Kong 80 milyon dolarla beklentileri aştı

Şükran günü ilhamı

Sharon’ın hafta tatili, Chelsea’ye yardım etmekten, Noah, Audra’nın düşük yapması nedeniyle onu suçlamaktan ve Maria ve Tessa’nın evlat edinmelerinin başarısız olduğunu açıklamalarından ibaretti. Önümüzdeki hafta daha fazlası. Son olarak, Sharon’ın yıllık Crimson Lights evsizleri besleme etkinliği, bir ev dolusu yardımcı ve uzun bir ihtiyaç sahibi insan kuyruğuyla başladı. Ve yukarıda bahsedilen meselelerin arasında, Johnny Chelsea ile oturduğunda biraz sıcaklık vardı.

bu muz

Bu hafta en sevdiğim olay Daniel’in dönüşü oldu. Lily, onun yanında bir Noel ağacı gibi parladı… ve sanki birisi onu Billy’nin yanındayken kısma anahtarını “kapalı” konuma getirmiş gibiydi. Daha sonra Daniel, kendisini gördüğüne çok sevinen Phyllis’e kendisinin ve Heather’ın sallantıda olduğunu itiraf eder. böyle söyleme?!? Uygun bir şekilde, onun da bir iş fikri vardır ve ön izlemede Summer’a Chancellor-Winters ile çalışmak istediğini söyler. Lily ve Lily’nin Crimson Lights’taki bağlantısıyla, yazı duvarda flüoresan kırmızı sprey boyayla – Lily ve Daniel tekrar bir araya geldiler. Oh, ve birlikte koşarken meyve gibi giyinmelerini merak edenler için, bakınız:
Daniel Lily Fruit Y&R Modası

şok

Victor, kendisinin ve Chance’in sallantıda olduğunu ve Şükran Günü için çiftliğe gelmeyeceğini açıklayarak çoraplarını indirmeyi başaran Abby’ye gelince dışında her şeyi biliyor ve görüyor. Chance’in “Kızıma ne yaptın?” Rotten, sadece bunu yapanın Abby olduğunu keşfetmek için onun için Yanlış – haksız – haksız! Bu arada, tüm konuşma, Chance’in bir sonraki sevgilisinin kim olacağı hakkındadır. Burada neyin kanıt olabileceğini görün.

Bu sadece benim görüşüm. Aşağıdaki yorumlar bölümünde The Young and the Restless hakkındaki düşüncelerinizi bırakın ve güvenli ve mutlu bir Şükran Günü hafta sonu geçirin!

Bunu kaçırmayın! dalmak Kara Cuma sabunu alışveriş rehberi aşağıdaki fotoğraf galerisinde.

READ  'Grease' oyuncusu Eddie Disney, bir huzurevinde hırsızlık ve izinsiz girmekten tutuklandı