Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Harry ve Meghan’: İnsanlar Netflix dizisi hakkında ne diyor?

'Harry ve Meghan': İnsanlar Netflix dizisi hakkında ne diyor?

Britanya’da bu günlerde sağ ve sol çok az birleşiyor. Perşembe günü yayınlanan iç açıcı Netflix dizisi “Harry & Meghan” bir istisna olma yolunda hızla ilerliyor.

Belgesellerin ilk üç bölümü, Yönetmenliğini Liz Garbus’un üstlendiği yapımlar Prens Harry ve Sussex Düşesi’nin yapım şirketi eşi Meghan’ın ortak yapımcılığını üstlendiği film, The Sun’dan The Guardian’a kadar iki partiden oluşan bir eleştirmenler dizisi tarafından hızla saptırıldı. Her ne kadar “karışma”, bazı yorumların sertliğini gerçekten yakalayamayabilir.

Piers Morgan kimdi? Geçmişte çifti yüksek sesle eleştiriyor-Dizeyi yerleştirmek için zaman kaybetmeyin The Sun’daki sert eleştirisiRupert Murdoch’a ait bir tabloid:

Şu anda dünyanın en büyük kurbanları kimler? fakir olduklarını düşünebilirsiniz Ukrayna Putin’in işgalci barbarları tarafından bombalandılar, vuruldular ve tecavüze uğradılar. Ya da yaygın ölümlere ve uzun süreli hastalıklara neden olmaya devam eden COVID-19 salgını nedeniyle hayatları mahvolanlar. Ya da dünyayı saran yıkıcı yaşam maliyeti krizinde korkunç mali sıkıntılarla boğuşan milyonlar.

Ama değil. Dünyadaki en büyük kurbanlar aslında Meghan Markle ve Prens Harry, inanılmaz derecede zengin, son derece ayrıcalıklı, korkunç bir üne sahip narsist insanlar.

Bana inanmıyorsanız, onlara sorun!

Morgan, incelemesinin ilerleyen bölümlerinde izleyicileri bir “hasta kovaya” ihtiyaç duyabilecekleri konusunda uyarıyor. Gastrointestinal rahatsızlığı tetikleyen tek kişi o değildi. için başlık Lucy Mangan İncelemesi Sol eğilimli The Guardian gazetesinde ilk üç bölümün “o kadar mide bulandırıcı olduğunu neredeyse kahvaltımı yiyordum” dedi.

Mangan, dizinin şu ana kadar pek çok tatlı anının olduğunu – özellikle Prens Harry ve Meghan’ın “birlikte çekici ve komik olmaları” – ama nihayetinde nihai ürünü eksik bulduğunu belirtiyor:

Ama sonunda – elimizde ne kaldı? Her zaman bildiğimiz aynı hikaye, onu anlatan insanlardan duymayı beklediğimiz şekilde anlatıldı. Umursamayan izlemez. Umursayanlar – röntgenci olarak realite pembe dizisine yatırım yapanlar – yine de istediklerini okuyacaklar ve şüphesiz önceki düşüncelerinin tümünü doğrulayacaklar. Burada, başka bir tabloid çılgınlığı turunu başlatacak çok şey var, özellikle de Harry’nin herhangi birini bir geçit töreni “evlenmesi” için zorlamayı düşünen ve başka birinin eşlerinin yaşadıklarından kaçınmasına izin vermeye direnen kraliyet ailesinden bahsetmesinde. ve “kalıba uyan” bir eş seçmek için iç baskıya boyun eğenler. Bunun anlamı – iş yerindeki kötü adamlar olan medya dışında bundan kimin gerçekten yararlanacağını görmek zor mu?

İngiliz medyasında daha merkezci bir oyuncu olan The Independent daha az acımasızdı ama tamamen etkilenmemişti. Dizi, “kendini beğenmiş” ve “son derece eğlenceli” olarak adlandırıldı.. Jessie Thompson, incelemesinde çifti bazen sevimli ve sempatik buldu ve Britanya’daki ırkçılıkla ilgili noktaların anlamlı bir şekilde dile getirildiğini söyledi.

READ  Söylentiler Geçen Hafta (7 Mart 2022): Austin 'Mania, Cody'nin geleceği belirsiz