Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Harry ve Meghan: Netflix dizisinden öğrendiklerimiz

Harry ve Meghan: Netflix dizisinden öğrendiklerimiz

Serinin ilk bölümünde “Megan’ın ne olduğu ve nasıl olduğu çoğu anneme çok benziyor” dedi. “Aynı empatiye sahip, aynı empatiye sahip, aynı güvene sahip ve onunla ilgili bu sıcaklığa sahip.”

Harry, kendisinin de Diana’nın mirasını takip ettiğini gördüğünü söyledi. “Ben annemin oğluyum” dedi. Hayırseverliğiyle ilgili olarak, “Bir şekilde annemin meşalesini taşımak, mirasını yaşatmak ve onu gururlandırmaya çalışmak istedim” diye ekledi.

Meghan’ın annesi Doria Ragland, belgesel dizisiyle ilgili nadir bir röportaj için oturdu. İkinci bölümde kızının çocukluğunu ve Harry ile olan ilişkisini tartışıyor. Ragland, çiftin İngiliz basınında olumsuz muamele görmeye başladığında Meghan’a kızının melez olması nedeniyle olduğunu söylediğini söyledi.

Ragland, “Ona – bunu çok net hatırlıyorum – bunun ırkla ilgili olduğunu söyledim,” diye hatırladı. “Duymak istemeyebilirsin, ama işte böyle olur” diye ekledi.

Dizinin üçüncü bölümünde Ragland, “paparazziler tarafından takip edildiğini” söyleyerek, “Kendimi çok güvensiz hissettim. Köpeklerimi öylece gezdiremem, öylece işe gidemem. Biliyorsunuz, vardı. her zaman birileri beni bekliyor ve beni takip ediyor.”

O ve Harry nişanlanmadan önce ve bir güvenlik detayı alamadan önce Meghan, ikinci bölümde onu takip eden paparazzilerle başa çıkmak için yardım istemek için Toronto’daki polisi aradı.

READ  Carol, Walking Dead'in yan ürünü olan 'Daryl ve Carol'ı kaybetti