Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Harry ve Meghan, Netflix dizisi yayınlanmadan önce New York’ta ödülü kabul ediyor

Harry ve Meghan, Netflix dizisi yayınlanmadan önce New York'ta ödülü kabul ediyorCNN

bu Sussex Dükü ve Düşesi New York’ta ırk adaleti ve akıl sağlığı alanındaki çalışmalarından dolayı onurlandırıldıktan sonra “Bir umut dalgasının bir değişim dalgasına dönüşebileceğini biliyoruz” dediler.

Prens Harry Ve Megan Salı gecesi Robert F. Kennedy Vakfı’ndan 2022 Umut Dalgası Ödülü’nü almak için Büyük Elma’daydı. Kennedy İnsan Hakları (RFKHR).

Organizatörlere göre ödül, “sosyal değişime sarsılmaz bir bağlılık sergileyen ve eşitlik, adalet ve insan haklarını ilerletmek için çalışan hükümet, iş dünyası, savunuculuk ve eğlence sektörlerinde örnek liderleri” onurlandırıyor.

Çift, etkinliğe gitmeden önce fotoğrafçılara poz vermek için mavi halıda kısa bir süre durdu. Perşembe günü akış platformunda yayınlanacak olan yaklaşan Netflix belgesel dizisi hakkında medyayla konuşmayı veya muhabirlerin sorularını yanıtlamayı bırakmadılar.

Tören sırasında Sussexes, kar amacı gütmeyen kuruluşları ile RFKHR arasında yeni bir işbirliğini duyurdu.

Çift yaptığı açıklamada, “Bu yıl RFK Umut Dalgası Ödülü’nü almaktan ve Kennedy ailesiyle Archewell Vakfı Öğrenci Filmlerinde Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nü oluşturmak için ortak olmaktan onur duyuyoruz.” “Bu ödülle umudumuz, farklı ve gelecek vaat eden yeteneklerin seslerini duyurabilecekleri ve hikayelerini anlatabilecekleri bir platforma sahip oldukları, sanatta yeni nesil liderliğe ilham vermek.

RFK Vakfı ve Archewell Vakfı’nın değerleri, Korkudan Cesaret ve Nefretten Sevgiye olan ortak inancımızla uyumludur. Ve birlikte, bir umut dalgasının bir değişim dalgasına dönüşebileceğini biliyoruz.”

RFKHR Başkanı Kerry Kennedy, örgütün çifti onurlandırmayı seçtiğini çünkü “ırksal adalet ve akıl sağlığı ve farkındalıkta eşitlik konusundaki çalışmalarından gurur duyduklarını” ve “insanların onlara gerçekten ihtiyacı olduğunda ortaya çıktıklarını” söyledi.

“Son birkaç yıla bakarsanız, hastaneler, üniversiteler, hükümetler, hatta Hollywood bile ırksal adalet, toplumsal cinsiyet, cinsel azınlıklar vb. konuları ele aldı… ve bence bu gerçekten harika. konuşmaya ve bu tartışmayı normalleştirmeye başlamamızı sağladı.”

Törenin ilerleyen saatlerinde, Prens Harry, çiftin çocuklarını bir “randevu gecesi” için evde nasıl bıraktıklarını düşündüğü konusunda sahnede bir Soru-Cevap sırasında kalabalığa şaka yaptı.

Dük, partinin organizatörleri tarafından sağlanan kısa bir klipte, “Sana karşı dürüst olmak gerekirse Kerry, aslında sadece bir randevuya çıkacağımızı sanıyordum. Bu yüzden 1.500 kişiyle aynı odayı paylaşmamızı tuhaf buldum,” dedi.

Çift, etkinlik sırasında sahnede Kerry Kennedy ile sohbet ederken gülüyor.

“Çocuklarımız çok küçük olduğu için pek dışarı çıkmıyoruz, bu yüzden bu tamamen beklenmedik bir durum.” “Ama randevu gecesini hepinizle paylaşmak iyi hissettiriyor.”

Seyirciler gülerken Meghan, “Beni bu çok özel geceye getirdiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Aktör Alec Baldwin’in ev sahipliğinde düzenlenen yıllık tören aynı zamanda Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelensky’yi de onurlandırdı; özel sermaye şirketi Siris’in kurucu ortağı ve yönetici ortağı Frank Baker; Bank of America CEO’su Brian Moynihan; ve Invenergy’nin Kurucusu ve CEO’su Michael Polsky. NBA efsanesi ve sivil haklar aktivisti Bill Russel Ölümünden sonra da onurlandırıldı.

Royal CNN haberlerine abone olunsize kraliyet ailesinin içindekileri, toplum içinde neler yaptıklarını ve saray duvarlarının arkasında neler olup bittiğini anlatan haftalık bir yayın.

READ  Stephen A. Smith, Rihanna'nın Super Bowl sözleri üzerine Firestorm ile anlaşıyor