Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Honkai: Star Rail ‘Yıldızlararası Yolculuk’ Lansman Fragmanı

miHoYo, uzay fantezi RPG’sinin lansman fragmanını ücretsiz olarak yayınladı Honkai: Yıldız Diyarı“Yıldızlararası Yolculuk” adını verdiği.

İşte miHoYo aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

Açık

Bu galakside buna “çağlar” diyorlar. Gerçekliği inşa ederler, yıldızları silerler ve sayısız dünyaya izlerini bırakırlar. Astral Ekspres’te arkadaşlarınızla birlikte, çağlar boyunca gittikleri yolu takip ederek galaksi boyunca seyahat edeceksiniz. Buradan yeni medeniyetler keşfedecek, yeni arkadaşlarla tanışacak ve sayısız fantastik dünya arasında yeni maceralara başlayacaksınız. Aradığın tüm cevaplar yıldızların arasında ortaya çıkacak.

Peki, ne bekliyorsun? Bu öncü yolculuğa başlamaya hazır mısınız?

Honkai: Yıldız Diyarı HoYoverse, uzayda geçen bir fantezi RPG’sidir.

Astral Express’e atlayın ve macera ve heyecanla dolu sonsuz galaksinin harikalarını deneyimleyin.

Oyuncular farklı dünyalarda yeni arkadaşlarla tanışacak ve belki bazı tanıdık yüzlerle karşılaşacaklar. Birlikte Stellaron’un neden olduğu mücadelelerin üstesinden gelin ve bunların arkasındaki gizli gerçekleri ortaya çıkarın! Bu yolculuk bizi yıldızlara götürsün!

Ana Özellikler

  • Eşsiz dünyaları keşfedin – Harikalarla dolu sonsuz evreni keşfedin. 3, 2, 1, warp başlangıcı! Meraklıların mühürlendiği bir uzay istasyonu, sonsuz kışı olan bir uzaylı gezegeni, vahşeti kovalayan bir yıldız gemisi… Astral Ekspres’teki her istasyon, galaksinin daha önce hiç görülmemiş bir görüntüsü! Fantastik dünyaları ve medeniyetleri keşfedin, hayal gücünün ötesindeki gizemleri keşfedin ve muhteşem bir yolculuğa çıkın!
  • RPG deneyimini yükleyin – Yıldızların ötesinde sınıfının en iyisi sürükleyici macera. Hikayeyi şekillendirirken galaktik bir maceraya atılın. Son teknoloji motorumuz gerçek zamanlı olarak yüksek kaliteli sinema filmleri sunar, yenilikçi yüz ifadesi sistemimiz gerçek duyguları birleştirir ve HOYO-MiX’in orijinal müzikleri yolu açar. Şimdi bize katılın ve seçimlerinizin sonucu belirlediği bir çatışma ve işbirliği dünyasında yolculuk yapın!
  • kuvvet müttefikleri – Yeni arkadaşlarla öncü bir maceraya atılın. Yıldızlar okyanusunda sonsuz maceraların eşlik ettiği sonsuz karşılaşmalar vardır. Arkadaşlarınız için bilet hazırlayın ve bu muhteşem yolculuğa birlikte çıkın! Cesur ve eksantrik hafızasını kaybetmiş bir kız, asil ve dürüst bir Silvermane korucusu, tembel bir Cloud Knight generali ve hatta gizemli ve ketum bir profesyonel güzellik… Stellaron kriziyle birlikte yüzleşin ve geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi kahkahalar ve gözyaşlarıyla örün.
  • Taktik savaşı yeniden tasarlamak – Zayıflıklardan yararlanın, kalbinizin arzusuyla savaşın. Tatmin edici bir hızda heyecan verici savaşlara hazırlanın! Basit ve stratejik kontrol sağlayan yeni bir komuta savaş sistemi kullanın, teknikleri kullanın ve farklı türde zayıflık molalarıyla düşmanları bastırın, ardından dövüşü çarpıcı Ultimate cross stilinde bitirin. Rastgele oluşturulmuş simüle edilmiş bir evrenin labirentlerinde, inanılmaz rastgele olaylar ve yaklaşık 100 farklı kutsama ve eser, size yeteneklerinizde inanılmaz bir destek sağlayarak, öngörülemeyen bir savaş ortamına meydan okumanıza olanak tanır.
  • Sürükleyici bir deneyim için en iyi seslendirme sanatçıları – Tüm hikaye için bir araya getirilmiş çok dilli diplomalardan oluşan bir rüya ekibi. Kelimeler hayat bulduğunda, hikayeler size seçim şansı verdiğinde, karakterlerin bir ruhu olduğunda… Size hayatın atan kalbini oluşturan onlarca duygu, yüzlerce yüz ifadesi, binlerce bilgi ve milyonlarca kelime veriyoruz. bu evren Dört dilde tam seslendirme ile karakterler, sanal varoluşlarını aşacak ve somut yoldaşlarınız olacak ve bu hikayede sizinle birlikte yeni bir bölüm oluşturacak.

Honkai: Yıldız Diyarı Şunun aracılığıyla PC için planlandı: istemciyi indir Ve Epic Games MağazasıiOS aracılığıyla uygulama mağazasıve Android üzerinden Google uygulamalar 26 Nisan’da, ardından daha sonraki bir tarihte PlayStation 5 ve PlayStation 4.

Aşağıdaki lansman duyurusunu izleyin.

Tanıtım Fragmanı: “Yıldızlararası Yolculuk”

İngilizce

Japonca

Koreli

Geleneksel çince

READ  EA No Mass Apex Legends Zoom Üzerinden QA Kesintisi