Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Horizon Forbidden West, çok ihtiyaç duyulan bir özellik ekliyor

Horizon Forbidden West, çok ihtiyaç duyulan bir özellik ekliyor

Yasak ufuk batı Birkaç hafta önce PS4 ve PS5’te çıktı ve Guerrilla Games oyunu geliştirmek için şimdiden çok çalışıyor. Oyun harika eleştiriler almış olsa da, bu mükemmel olduğu anlamına gelmiyor. Bazıları yavaş ama emin adımlarla güncellemeler yoluyla çözülen küçük ve büyük gözetim sorunlarına sahiptir. Örneğin son güncelleme oyuna çok ihtiyaç duyulan bir özelliği ekledi.

Horizon Forbidden West’in varsayılan HUD’si (başlık görünümü) en iyisi değil, ama neyse ki özelleştirilebilir ve Gerilla oyunları için adil olmak gerekirse, harika bir HUD göründüğünden çok daha aldatıcıdır, bu yüzden harika HUD istisnadır kuraldan ziyade. Bu amaçla, hem PS4 hem de PS5’teki oyuncular artık silahlar, cephane, gadget’lar ve iksirler için “her zaman kapalı” seçeneğini değiştirebilir. Net değilse, özel HUD seçeneklerinde bulunabilir.

Açıkçası, güncellemenin yaptığı tek şey bu değil, bu yüzden ne yaptığını da merak ediyorsanız, simgesine dokunun. Burada. İlgili yeni içeriği ekleyecek güncellemenin ne zaman geleceğini bilmiyoruz. ve bununla, Oyun DLC alacak gibi görünüyor.

Yasak ufuk batı PS4 ve PS5 üzerinden kullanılabilir. Yayınlandığı sırada, oyunun PC’ye geleceğine dair bir haber yok, ancak oyunun selefinin PC’ye ve PlayStation’ın yeni MO’sunun özel oyunlarını getirmek için geldiği göz önüne alındığında, PC portu büyük ölçüde kaçınılmaz olarak görülüyor. yayınlandıktan birkaç yıl sonra. İlk sürüm.

Yasak ufuk batıçoğu durumda, Guerrilla Games ve PlayStation için başka bir sağlam sürüm”, İncelememiz oyundan. “Bu, öncekinden daha büyük ve daha iyi görünen bir devam oyunu ve bu açıdan çok çaba sarf ediyor. Hikayenin daha fazlasını istememe rağmen ve oyunun genel yapısı hemen hemen aynı. nazaran Sıfır AşağıSon oyunu seven hayranlar, bu devam filminin sizi götürdüğü macerayı da sevmelidir.”

READ  Söylentiler: Zelda: Kingdom's Tears Switch OLED modelinin sızan görüntüleri çevrimiçi görünüyor