Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hot Boy Turk, Hot Girl turnesinin ortasında küçük bir çocuğun doğum gününde ilgi odağı oluyor

New Orleans dün gece 49. yaş gününü, mini bir Cash Money Hot Boy buluşmasına dönüşen, yıldızlarla dolu bir konserle kutladı. Konser hayranlarla o kadar doluydu ki, polis büyük kalabalığı kontrol altına almak için sokakları kapatmak zorunda kaldı.

Gecenin en önemli anı için Juvenile, yakışıklı arkadaşı Dirk'ü sahneye kendisine katılmaya getirdi. İkili, hayranlara yaklaşan Hot Girl turnesinde neler bekleyeceklerine dair fikir veren yüksek enerjili bir performans sergiledi. Heyecan verici setlerinde kalabalık ayağa kalktı, tezahürat yaptı ve klasik hitlerine eşlik etti. Küçük doğum günü konserindeki varlığı, zaten unutulmaz olan geceye ayrı bir heyecan kattı.

Turk şu anda AMS Music Events ve YNT Empire tarafından sunulan Hot Girl Tour'da yer alıyor, hit klasikleri seslendiriyor ve samimi ve samimi etkinlikler aracılığıyla hayranlarla bağlantı kuruyor. Turk, müzik endüstrisine yaptığı katkıları ve müziği aracılığıyla hayranlarıyla bağlantı kurmaya devam eden bağlılığını takdir eden, şehirden gelen bir bildiriyle onurlandırıldı.

Turk turnesine devam ederken hayranlarını daha fazla sürpriz, unutulmaz performanslar ve hip-hop'un en sevilen sanatçılarından biriyle yakın ve kişisel olarak tanışma fırsatları bekleyebilir. Bir sonraki durağı gencin doğum günü konserindeki enerji ve coşkunun aynısını getireceği Las Vegas olacak.

Turnesine ilişkin en son güncellemeler ve gelecek müzikler için Turk'ün sosyal medya kanallarını takip etmeye devam edin. Zanaatı ve hayranlarına olan sarsılmaz bağlılığıyla Durk geri döndü ve her zamankinden daha iyi.

READ  Türk Telekom programı siteyi yeniliyor