Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İddiaya göre iPhone 14 Pro ekran düzeni, çentiğin yerini alması beklenen hap şeklindeki yuvarlak kesiklerin gerçek boyutunu gösteriyor

İddiaya göre iPhone 14 Pro ekran düzeni, çentiğin yerini alması beklenen hap şeklindeki yuvarlak kesiklerin gerçek boyutunu gösteriyor

Şematik bir görünüm olduğu iddia edilen bir görüntü iPhone 14 Pro Seri, çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve bize, çentiğe alternatif olarak 2022 üst düzey iPhone’larda piyasaya sürülmesi beklenen hap şeklindeki, dairesel yuva tasarımının gerçek boyutuna bir göz attı.


resim İlk olarak Weibo’da göründü Ve daha sonraydı Apple sızıntısı John Prosser tarafından paylaşıldı Grafiğin meşru olduğunu ve hap şeklindeki figürün ve delinmiş deliğin “potansiyel boyutunu” tasvir ettiğini “bağımsız” bir şekilde yapabildiğini iddia eden kişi. Bu plan, Apple’ın üst seviye modeli değiştirmeyi planladığı söylentileriyle örtüşüyor. iPhone 14 Delikli delikli ve hap şeklinde delikli modeller.

Grafik, en son iPhone 14 Pro‌ ekran söylentisinin temelleri ile örtüşse de, daha küçük ayrıntılar, daha doğru ekran analisti Ross Young tarafından paylaşılan bilgilerin gerisinde kalıyor.

Geçmişte doğru bilgileri paylaşan Genç, geçen ay paylaşmıştım iPhone 14 Pro‌ ön paneli, şemada gösterilenden çok daha küçük bir delik ve boncuk şeklinde yuva gösterir. Ayrıca Young’ın verdiği bilgiler, hap şeklindeki yuvanın şemalardan farklı olarak ekranla birlikte döneceğini gösteriyor.

İlgili bir tweet’te Young, delikli ve damar şeklindeki kesiklerin tüm 2023 modellerinde görücüye çıkacağını söyledi. iphone serisi, yalnızca iPhone 14‌ üst düzey varyantlarında gösterilmesi bekleniyor. Alttaki iki ‌iPhone 14‌ modelinde bir çentik olacak.

2023 ‌iPhone‌‌ serisinin TrueDepth kamera sistemi için bir tür ekran engeli göstermeye devam edeceği önerisi, gelecek yıl daha düşük ekranlı bir sistem umut eden müşterileri hayal kırıklığına uğratacak. elma analizörü Ming Chi Kuo Apple’ın planladığını söyledi. 2023’ten itibaren Face ID’yi ekranın altına koyunbu da çentik veya deliksiz tam ekran tasarımı anlamına gelir.

READ  Bu ilk sızıntılarda Pixel 8A kıvrımlı ve renkli görünüyor

iphone 14 render jon prosser


‌iPhone 14‌ serisi, iki adet 6,1 inç boyutunda ve iki adet 6,7 inç boyutunda olmak üzere dört model içerecek. Boncuk ve delik tasarımına sahip üst düzey modellerin yanı sıra, tüm ürün yelpazesinin daha ince kamera çıkıntıları, dairesel ses düğmeleri ve iPhone‌ 4’ü anımsatan yeni bir hoparlör ızgarası ile büyük bir yeniden tasarım kazandığına inanılıyor. ‌iPhone 14‌ hakkında, bkz. detaylı rapor.