Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Resmi, Nintendo Super Smash Bros’u çekti. EVO 2022’den itibaren

Resmi, Nintendo Super Smash Bros'u çekti.  EVO 2022'den itibaren
Fotoğraf: Nintendo

Hatırlayacağınız gibi, geçen Mart – Sony Interactive Entertainment ve e-spor işletmesi RTS Dövüş oyunu Evo için ortaklaşa şampiyonluğu kazandım. Nintendo, o sırada Evo’yu gelecek için planladığı gibi “değerlendirmeye” devam edeceğini söyledi. Süper Smash Bros. Turnuva etkinliği.

Görünüşe göre artık bir karar verilmiş. Evo ekibinden yapılan bir duyuruya göre Nintendo, Super Smash Bros’u çekmeye karar verdi. olaydan. Kuşkusuz, seri 2007’den beri dövüş oyunları şampiyonasında yer aldığı için büyük bir hit.

İşte Evo’dan yapılan açıklamanın tamamı:

“2007’den beri, Evo etkinliklerinde yaratılan tarihi Super Smash Bros anlarını gördük. Nintendo’nun bu mirası bu yıl bizimle devam ettirmemeyi seçmesinden dolayı üzgünüz. Gelecekte, Super Smash Bros’u bir kez daha kutlamayı umuyoruz. Topluluk yanlarındadır.”

Yukarıda belirtildiği gibi, Evo 2022 için bir tanıtım fragmanı da olacak – 8 Mart’ta gerçekleşecek.

Nintendo daha önce “Önceki Evo oturumlarında hayranlarla etkileşim kurmaktan nasıl zevk aldığımdan” bahsetti ve gösteri organizatörlerine yeni projeleriyle en iyisini diledi. Son zamanlarda, Nintendo bir dosyaya ev sahipliği yaptı Özel Turnuva Etkinlikleri Panda Global ile ortaklaşa.

Herhangi bir güncelleme duyarsak, size bildiririz. Bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda bir yorum bırakın.

READ  Round Up: Önizlemeler Pokémon Scarlet & Violet'te