Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ikea’nın Sonos destekli Symfonisk resim çerçevesi hoparlörü 65 $ ‘dan yüksek bir pazarlık

Ikea’nın Sonos destekli Symfonisk resim çerçevesi hoparlörü 65 $ ‘dan yüksek bir pazarlık

Başkanlar Günü sona erdi, ancak onlara eşlik edecek bazı yeni anlaşmaların yanı sıra hala bazı mükemmel anlaşmalar kaldı. the Ikea Symphonysk’ten resim çerçevesi hoparlörüKendini bir duvar plakası olarak gizleyebilen , piyasadaki en sıra dışı akıllı hoparlörlerden biridir ve En düşük fiyatı olan $194.99 ile satışta (65 $) Doğrudan IKEA’dan. Bu 16″ x 22″ hoparlör, Ikea’nın Sonos ile ortaklığının bir parçasıdır, dolayısıyla Sonos’un Wi-Fi bağlantılı ekosistemiyle doğal olarak çalışır. 219 $ ‘lık Sonos One ile aynı para için iyi bir ses kalitesine sahip, ancak hiçbir Sonos hoparlörü, mobilyalarınızda bir Symfonisk resim çerçevesi gibi yer açmanıza izin vermiyor.

Herkesin tarzı olmayabilir, özellikle de ondan sarkan kablolardan hoşlanmıyorsanız, ancak Symfonisk siyah veya beyaz olarak gelir ve Ikea bunu yapar. Alternatif resim ekle farklı bir görünüm için. Kişisel olarak ev ofisimde bir Symfonisk resim çerçevesine sahibim ve kullanıyorum ve bir avuç Sonos ve Ikea hoparlörü arasında kolayca favorim onlar. Belki sanat eserimi “hacklemenin” bir yolunu bulabilirsem, daha da derine inerim. İncelememizi okuyun.

Bir taban seti veya orto seti satın alırsanız (taban için 120 ila 130 $ ve orto için 75 $ arasında değişir), kodla birlikte aynı veya daha düşük değerde ikinci bir set alırsınız. HEREWEMT3BOGO 26 Şubat’a kadar. Bu anlaşma, DCX promosyonunda olduğu gibi ilk setiniz için belirli bir model seçmeniz gerektiğini söylemez, böylece hangi iki renk setini istediğinize karar verebilirsiniz. Birlikte iyi görünen iki klavye bulursanız, özel bir görünüm için tek bir klavyede karıştırmak ve eşleştirmek eğlencelidir (burada bazı kişisel deneyimlerden bahsediyoruz).

Siyah beyazda bile, MT3 tuş başlıkları keskin görünür. Birçok temel set ayrıca bazı alternatif renkli tuşlar içerir.
Fotoğraf: Dan Seifert/The Verge

PlayStation Studios tarafından yayınlanan oyunlardaki diğer harika PS5 fırsatları şunları içerir:

READ  Villa d'Este'nin Yeni Detaylı Resimleri

Bu oyunlardan herhangi birine atlamak için harika bir zaman, özellikle de 69,99 $’lık normal fiyat etiketi nedeniyle herhangi birini erteliyorsanız.

the 32 inç Kavisli Samsung Odyssey G7 oyun monitörü 599,99 dolardan satışta Amazon ve doğrudan SAMSUNG. Bu, 1 ms’lik hızlı yanıt süresine ve 240 Hz’e kadar yenileme hızına sahip bu QHD monitörün normal fiyatından 200 ABD doları tasarruf etmenizi sağlar. Ekran yırtılmasını önlemek için G-Sync ve FreeSync desteğine ek olarak, sağlıklı dozda bağlantı noktası seçimine sahiptir: iki USB-A 3.0 bağlantı noktası, iki DisplayPort bağlantı noktası, bir HDMI 2.0 bağlantı noktası ve bir 3,5 mm kulaklık girişi.

Bu, kıdemli editörümüz Tom Warren’ın masasındaki Samsung G7’nin tam modeli. 4K çözünürlüğü desteklemeyebilir, ancak 2560 x 1440 çözünürlük kabaca bu ekran boyutu için yeterlidir ve daha az zahmetlidir, bu da bilgisayarınızın en iyi oyun deneyimi için daha yüksek kare hızlarını işlemesine olanak tanır.

Üç monitörlü bir girintide bir masa, arkasındaki duvarda geometrik bir tasarım, renkli bir oyun klavyesi ve çeşitli başka teknolojiler.

Bir masanın üzerine tünemiş halde, bu kurulumun ortasındaki bir çift dikey ekranın arasına sıkıştırılmış Samsung G7’yi görebilirsiniz.
Fotoğraf: Tom Warren/The Verge