Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İki Fox News çalışanı Matt Napolitano ve Adam Bethlin Noel haftasonunda hayatını kaybetti

İki Fox News çalışanı Matt Napolitano ve Adam Bethlin Noel haftasonunda hayatını kaybetti

Gönderildi: 28 Aralık 2023 08:32 PT

Fox News ailesi, Noel tatilinde hayatını kaybeden iki çalışanının yasını tutuyor. Fox News radyo sunucusu ve spor muhabiri Matt Napolitano 33 yaşındaydı. Chicago ofisinin baş işletme sorumlusu ve ağın ilk işe alınanlarından biri olan Adam Petlin 58 yaşındaydı.

Napolitano, hayatını paylaştığı kocası Ricky Whitcomb tarafından hayatta kaldı X'te ölüm haberi (eski adıyla Twitter) Çift, geçtiğimiz mayıs ayında evlendi.

“Bunu kocamla paylaşmak zorunda olduğum için çok üzgünüm @MattNapolitano Whitcomb Noel arifesinde “Dün sabah öldü” diye yazdı. “İşini seviyordu ve haberleri radyolarınıza ve TV'lerinize ulaştırmayı seviyordu. Gerçekleri önemseyen dürüst bir gazeteci. Jets'in bugünkü son dakika galibiyeti için ona teşekkür edebilirsiniz.”

Whitcomb eklendi Napolitano'nun ölümü uzun süreli bir otoimmün hastalığın sonucuydu.

Yaklaşık 20 yıl önce kendisine teşhis konulan bir otoimmün hastalıktan muzdaripti ve enfeksiyon sonucu hayatını kaybetti” diye konuştu. “Kocamın ölümünü yanlış bilgi ve bariz yalanlar yaymak için kullanmayın.”

buna göre türlüFox News Media CEO'su Susan Scott, Fox News çalışanlarına Napolitano'yu gazetecilik becerilerinden dolayı öven bir not yayınladı.

Scott, “Matt sunum yapmaktan podcast'lerimiz için yazmaya ve yapımcılığa kadar her şeyi yaptı ve kendisini tüm hayatı boyunca eğiten gazetecilik alanında çalışabilmeyi çok sevdi” diye yazdı.

Napolitano, yarışma programlarının ömür boyu hayranıydı. Tehlike 2020 ve sonrasında Çarkıfelek 2016 yılında.

Scott ayrıca çalışanlara gönderdiği bir notta Bethlin'i övdü ve şirketteki uzun görev süresini vurguladı.

“Yapım ve saha ekibinin ayrılmaz bir parçasıydı ve yetenekli bir kameraman ve televizyon fotoğrafçısıydı” diye yazdı. Fox Haber aracılığıyla. “Adam aynı zamanda son 27 yılda hemen hemen her önemli haberde yer alacak kadar şanslı olan birçok muhabir ve haber sunucusu tarafından da oldukça saygı görüyordu.”

READ  Nancy Meyers'in 130 Milyon Dolarlık Rom-Com'u Netflix'te Rafa Alındı ​​- Çeşitlilik

Bethlin'in hayatta kalan eşi Lauren, 18 yaşındaki kızı Ava ve 14 yaşındaki oğlu Luca'dır.

Fox'taki kariyeri, ağ tarafından işe alınan ilk altı saha fotoğrafçısından biri olarak Ağustos 1996'da başladı. Şirket basamaklarını tırmanırken, Bethlin'in görevleri arasında 11 Eylül 2001'deki Manhattan, New York şehir merkezindeki saldırıların yanı sıra Antarktika ve Antarktika ziyaretleri de dahil olmak üzere dünya çapındaki geziler yer alıyordu. Onun ölümü O dedi Uzun süren bir hastalığın sonucu geldi.

Scott, 24 Aralık'ta yaptığı açıklamada, “Bugün birçoğumuz ailemiz ve arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizden, sevdiklerinizi ekstra şükranla kucaklayın” diye yazdı.

İlgili içerik: