Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Barack Obama 2023'ün favori filmlerini sıraladı – Son tarih

Barack Obama 2023'ün favori filmlerini sıraladı – Son tarih

Barack Obama, 2023'ün en sevdiği filmlerin bir listesini paylaştı ve Hollywood'u durma noktasına getiren yazar ve oyuncu grevlerini kabul eden bir mesaja yer verdi.

Obama, eski adıyla X platformunda sosyal medya paylaşımında şunları söyledi: “Bu yılın başlarında, yazarlar ve aktörler daha iyi çalışma koşulları ve koruma talebiyle greve gittiler. Bu, sektörü daha iyiye doğru dönüştürecek önemli değişikliklere yol açtı.” Twitter..

güncellemek içinBugün Obama 2023 listesini bir tweet ile güncelledi.

Obama, eşi Michelle Obama ile birlikte kurduğu yapım şirketi Higher Ground'un yapımcılığını üstlendiği filmleri de içeriyordu. Eski ABD Başkanı, aşağıdaki gibi filmlere yönelik kayırmacılığını itiraf etti: Rustin, dünyayı arkanda bırak Ve Amerikan Senfonisi.

“Önyargılıyım çünkü bu filmler Higher Ground tarafından yapıldı, ancak bunlar aslında bu yıl izlediğim en iyi üç film” diye yazdı.

Obama ayrıca, Cillian Murphy'nin J. Robert Oppenheimer rolünü üstlendiği, Christopher Nolan imzalı “Oppenheimer”ın da aralarında bulunduğu yılın “diğer” favori filmlerini de paylaştı.

Filmin yönetmeni Ben Affleck'tir. havaAir Jordan Coastal basketbol hattının kökeniyle ilgili olan yazı da listeye dahil edildi. AV Rockwell Bin birOğlunu koruyucu bakım sisteminden kaçıran bir kadını konu alan film, Obama'nın yılın en sevdiği filmlerinden biriydi.

Obama'nın listesine giren diğer filmler de dahil Hizmetliler, Karadut, Amerikan fantezisi, Bir düşüşün anatomisi, Canavar, Geçmiş yaşamVe Kibar toplum.

Obama daha önce aralarında Safiya Sinclair'in kitabının da bulunduğu favori kitaplarının bir listesini paylaşmıştı. Babil'e nasıl diyorsunuz?Patricia Evangelista Bazı insanların öldürülmesi gerekiyorPaul Harding Burası diğer Cennet Ve James McBride Cennet ve Dünya Marketi.

READ  The Mandalorian Sezon 3, Christopher Lloyd'dan - The Hollywood Reporter