Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İkizler, Byron Paxton, MLB tarihinde White Sox’a karşı 8-5’lik ilk üçlü oyunu yaptı

İkizler, Byron Paxton, MLB tarihinde White Sox'a karşı 8-5'lik ilk üçlü oyunu yaptı
Getty Resimleri

Oyun alanına her gittiğinizde, daha önce görmediğiniz bir şey görebilirsiniz. Ve Pazartesi günü, taraftarların MLB tarihinde ilk 8-5’in (orta saha oyuncusundan üçüncü ana oyuncuya) üç sayılık oynadığını izlediği Garantili Oran Alanında durum buydu. bu Minnesota İkizleri Türünün ilk üçlü oyunu evin aleyhine döndü Chicago White Sox 6-3’lük bir final zaferinde, White Sox’un üç yönlü oyuna girdiğini söylemek daha doğru olur.

AJ Bullock, orta sahada Byron Paxton’a birinci ve ikinci koşucu olmadan iyi vuran bir sinek topu kaldırdı ve Yoann Moncada ve Adam Engel, yakaladıktan sonra üslerde biraz zihinsel çöküş yaşadı. İşte video.

Bu kafa karıştırıcı bir oyun, işte döküm: Buxton’ın yakaladığı ilk şey ortaya çıkıyor. İkincisi, oyun başladığında birinci kalede koşucu olan Moncada’yı etiketleyen Gio Urshela. Ve üçüncüsü, Orchila’nın Engel’i ikiye katlamak için ikinci kaleye adım atmasıdır. Engel o sırada çerçevenin dışındaydı ve ana plakaya yakın bir yerdeydi.

Üçleme ana başlık olsa da, Buxton’ın avını takdir etmek için bir dakikanızı ayırmalısınız. Bu kolay bir oyun değildi. Statcast, Bullock’un motorunun fırlatma açısına ve çıkış hızına bağlı olarak yüzde 82 isabet olasılığı olduğunu söylüyor. Buxton orta sahada çok iyi. Engel, topun yakalanmadığını düşündüğünü, bu yüzden eve koştuğunu söyledi.

“Duvara baktığında, topun düşmesini aradığını düşündüm” Engel, MLB.com’a şunları söyledi:. “Sadece kötü bir oyun yaptım. Yanlış anladım. Talihsiz. Bize orada bazı tekmelere mal oldu, muhtemelen ve maçı kazanmaya devam edebilirdik.”

MLB.com ve SABR veritabanı onaylıyor Aslında bu, beyzbol tarihindeki ilk 8-5 üçlüsüdür. Resmi olmayan sayımıma göre, bu bir orta saha oyuncusu tarafından başlatılan 27. üçlü oyun ve bir öncekinden beri ilk kez. New York Mets Orta saha Angel Bagan 8-2-6-3 üçlüsü küçük bir yakalama ile başladı karşı Washington vatandaşları 2010 yılında.

READ  Dodgers çaylak James Outman, tarihi ilk çıkışının ilk MLB at-bat'ında İK'ya ulaştı

İkizler, son birkaç yılda üçlü oyunları dönüştürüyor. Pazartesi, 2019’dan bu yana dördüncü oldu. Hiçbir takımın daha fazlası yok. Bu arada, White Sox, 2011-20 sezonunda bir tane giremedikten sonra arka arkaya sezonlarda üçlük attı.

Bu, bu sezon üçlemenin üçüncü oyunu. bu Teksas korucuları Üçlü oyun 3-6’ya döndü Seattle Denizciler 20 Nisan’da Milliler, 20 Mayıs’ta Milwaukee Brewers’a karşı 5-4-3 üçlük maçı oynadı..