Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Orta Notalar: Sarmaşık, Pistonlar, Ibaka, Pacers

Orta Notalar: Sarmaşık, Pistonlar, Ibaka, Pacers

haddi zatında pistonlar gazi olmayan jaden sarmaşık İlk yaz ligi deneyimine hazırlanırken, arka sahada yeni bir ortakla nasıl bütünleşeceği konusunda uzun süredir devam eden soruya odaklandı. çocuk Cunninghamyazar Detroit Free Press’ten Amari Sankova II. Cunningham, eğer varsa, Las Vegas’ta çok fazla oynamayabilir, ancak Detroit’in son seçimleriyle birlikte listede ve koçluk yapıyor.

Daha da önemlisi, onun (Cunningham) ne için gittiğini ve oyunundan en iyi şekilde faydalanmasına nasıl yardımcı olabileceğimi öğrenmeye çalışıyorum.” dedi Ivy. “Biz sadece birbirimiz için oradayız. Hala ilerliyoruz, hala öğreniyoruz. Aynı gün içinde olmayacağız, bu yüzden alışmak biraz pratik gerektirecek. Takım olarak hissediyorum, biz bir araya gelip burada bir şeyler inşa etmeye çalışıyoruz. Ortak olarak çalışmaya devam edin.”

Ivy, saldırırken oyunun kurallarını değiştiren bir hıza ve güce sahiptir. Pistons, onun atletik kondisyonundan ve 6’9 kanat açıklığından faydalanarak savunmada da fark yaratmasını istiyor.

“Pratik olarak konuşursak, gerçekten agresif hissediyorum” dedi Ivy. “Sadece şu Pistons zihniyeti, her gün oraya gidip savunma tarafına geri döndüğün Bad Boys zihniyeti. Bu açıdan gerçekten geliştiğimi hissediyorum.”

Daha merkezi bölüm var:

READ  Djokoviç, aşı durumu yüzünden ABD Şampiyonasına katılmayacağını söyledi.