Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İkizler, Terazi ve Yay neden 23 Şubat 2022’de kaba bir işarete sahip olacak?

YourTango

Ay Çarşamba günü Akrep burcunda olacak ve 23 Şubat 2022’de bu gün sefalet veya talihsizlik vaat etmese de, üç kişi için sinir bozucu başarısızlıklara dönüşen tekrarlanan girişimler fikrini taşıyor. Burç simgeleri.

Zor bir gün geçirecek olan üç burç İkizler, Terazi, Yay ve Bunun nedeni, sahip olduğumuz Yay burcunda yarım ay akşam gerçekleşir.

Şimdi, yardım edemiyoruz ama hissediyoruz İyimser ve cesur; Açıklığa kavuşturmak istiyoruz.

Niyetlerimiz saf ve pozitiften başka bir şey değildir ve ayrıca engel parkuru olarak hizmet edecek Ay’a 60’lık Plüton ve Mars’a 60’lık Neptün’e sahibiz.

İlişkili: Her burç için aylık aşk falı, Mart 2022

Bu gün engeller hakkında çok şey var. Belirtildiği gibi, niyetlerimiz tehlikede. Bu günde sorun aramayacağız, harekete geçmeyeceğiz ya da kötü bir durumdan vazgeçmeyeceğiz; Tam tersi. Deneyeceğiz ve önümüze bir engel çıkacak ve yolumuzdan çekileceğiz.

Neden İkizler, Terazi ve Yay 23 Şubat 2022 için yaklaşık bir burç olacak:

ikizler

(21 Mayıs – 20 Haziran)

Harika fikirlerle uyanan birisin. Ve her ne sebeple olursa olsun bir şeye başlayıp sonra akışına bıraktığınız biliniyor olsa da, bugün sizin için o günlerden biri olacak…ama onu bir kenara atmayı seçtiğiniz için değil. Dijital mekanik şeylerle uğraşmayı ve oynamayı sevdiğiniz sanatsal aşamalarınızdan birindesiniz.

Bugün buna benzer bir şeye ulaşacaksınız, ancak Mars Neptün’ün mağazada başka planları var. Yapacağın şeyle ilgili bir şey Aklını düşün, sizi çok takip edecek ve odaklanamayacaksınız. Bu fikirler başarılı olmanızı engelleyecek ve böylece büyük projenizi başka bir güne bırakacaktır.