Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Emmy Rossum, Apple TV Plus dizisi The Crowded Room’da rol aldı.

Emmy Rossum, Apple TV Plus dizisi The Crowded Room’da rol aldı.

utanmaz Veteriner Dr. Emmy Rossum Yeni bir anne rolü üstleniyor: Oyuncu, Apple TV + antolojisinde Tom Holland ve Amanda Seyfried’e katılıyor kalabalık odaVe kardeş sitemiz Teslimat süresi raporlar.

Yazan ve Yürütücü Yapımcı Akademi Ödüllü Akiva Goldsman (güzel akıl), 10 bölümlük drama, akıl hastalığı yaşayan ve bununla başarılı bir şekilde yaşamayı öğrenenlerin ilham verici hikayelerini araştırıyor. Otobiyografiye dayanan ilk sezon Billy Milligan’ın zihinleri Daniel Keyes tarafından yazılan kitap, çoklu kişilik bozukluğu (ayrıca dissosiyatif kimlik bozukluğu olarak da bilinir) nedeniyle bir suçtan beraat eden ilk kişi olan Milligan’ın (Hollanda tarafından oynanan) hikayesini anlatacak.

Rossum – Yaklaşan Peacock Sınırlı Dizisinde kim oynayacak? Angeline – Holland karakterinin annesi Candy’yi oynayacak. (Çünkü merak ediyor olabilirsiniz, Rossum Hollanda’dan sadece on yaş büyük.)

En son haber külçelerinden bazılarına hazır mısınız? yapacağız…

* Walton Goggins (meşrulaştırmaPrime Video’lara Katılın o düşer Kardeş sitemiz Ghoul video oyunundan esinlenerek karakter olarak uyarlanmış bir dizi türlü raporlar.

*Prime Video, 26 Şubat Cumartesi gününü prömiyer tarihi olarak belirledi. The Weeknd x The Dawn FM DeneyimiGrammy Ödüllü sanatçının eleştirmenlerce beğenilen albümünün bir teatral performans etkinliğine dönüştüğü sürükleyici bir özel.

* Genç ve sorunlu Alum Victoria Ruel, CBS’de tekrarlanacak Hasan Sam Şu anda oğlu Malcolm’dan (Edwin Hodge tarafından oynanan) ayrı olan, son derece etkili hastane başkanı Tina Kingsley olarak, Teslimat süresi. İlk bölümü 2 Mart’ta yayınlanacak.

*Apple TV+, dizinin ikinci sezonu için bir fragman yayınladı. meraklı gösterAltı bölümün tamamıyla 11 Mart Cuma günü prömiyer yapması planlanan yayın şirketi buna ek olarak iki yeni Peanuts şovu duyurdu: Bunlar küçük şeyler, Charlie Brown (Dünya Günü kutlamaları ve 15 Nisan Cuma günü prömiyerleri) ve Anneme (ve babama) sevgilerimle (6 Mayıs Cuma prömiyeri).

READ  Francis Ford Coppola'nın gelmiş geçmiş en iyi eseri

Bugün hangi TVLine ürünleri ilginizi çekiyor?