Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İnternet, Kate Middleton’ın Galler Prensesi için yeni takma adına tepki gösteriyor

İnternet, Kate Middleton'ın Galler Prensesi için yeni takma adına tepki gösteriyor

Prens William ve Kate Middleton, Cuma günü Galler Prensi ve Prensesi unvanını devraldı.

Prens William Ve Kate Middleton Galler Prensi ve Prensesi’nin miras kalan unvanlarını resmen üstlendi ve Kate’i son zamanlardan beri bu unvanla onurlandırılan ilk kişi yaptı. Prenses Diana.

Kate’in yeni başlığının haberi Twitter’da trend olmaya başladı Cuma sonra sonra Kral Charles III Eskiden Cambridge Dükü ve Düşesi olarak bilinen 40 yaşındaki William ve 40 yaşındaki Kate’in, ölümünün ardından şimdi Galler Prensi ve Prensesi olacakları açıklandı. kraliçe ikinci Elizabeth 8 Eylül Perşembe.

Birçok hayran Kate’in kraliyet ailesindeki yeni rolünü kutlarken, sosyal medyadaki insanlar haberlere karışık tepkiler verdi. aileDiğerleri, ondan önce Galler Prensesi rolünü üstlenen Diana’yı hatırlama fırsatı buldu. Trajik ölüm 1997’de.

Bir Twitter kullanıcısı, Kate’in çarpıcı siyah beyaz bir fotoğrafıyla birlikte, “Majesteleri Galler Prensesi Catherine ile tanışın” diye yazdı.

“Yeni bir Galler Prensesi olduğu için çok gururluyum! O kadar adaletle üzerine düşeni yapacaktı, ne harika bir kadın”, başka bir kişi yazdı.

Ancak bazı hayranlar, merhum Diana dışında biri tarafından kabul edilen kraliyet unvanını görmekten memnun olmadı.

“Galler Prensesi unvanını böyle bir sembol haline getiren kadına! Başka bir unvan olamaz!” Bir hayran Diana’nın fotoğrafının yanına yazdı. Çok yaşa Prenses Diana.

“Benim için tek bir prenses var ve her zaman ve sonsuza dek Prenses Diana olacak.” içeri girmek.

Diğer kullanıcılar haberi mükemmel bir zamanlama olarak değerlendirdi ve biri bunu “bunun için uygun” olarak nitelendirdi. 25 yıl Prenses Diana’nın ölümünden sonra, bir kez daha değer vermemiz gereken bir Galler Prensesi daha var.”

Halkın oyunun tarihiyle ilgili çelişkili duygularına rağmen, bir kraliyet kaynağı William ve Kate’in “rollerine daha önce işlerine davrandıkları gibi mütevazı ve alçakgönüllü bir şekilde yaklaşacaklarını” iddia etti. merhaba dergisi.

READ  Toronto polisi, bir adam bıçaklanarak öldürüldükten sonra sekiz genç kızı cinayetle suçladı

“Galler’in yeni Prensesi Kate, Prenses Diana’nın unvanla geçmişini çok iyi biliyor, ancak bu rolde kendi yolunu yaratmayı dört gözle bekliyor.”

Charles I’in Cuma günü kral olarak yaptığı konuşma sırasında karısını da atadı, Camilayeni gibi kralın karısı.

“Bu kadar güvendiğim göreve sarsılmaz bağlılığını yeni rolünün gerekliliklerine getireceğini biliyorum” dedi.

Majestelerinin Diana’dan boşandıktan sonra evlendiği Camilla, daha önce Cornwall Düşesi olarak biliniyordu ve Diana ile olan güçlü ilişkisi nedeniyle hiçbir zaman Galler Prensesi unvanını almamıştı.

Daha fazla haber: