Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

iPhone 14 7 Eylül’de piyasaya sürüldü: Apple etkinliği onaylandı

Apple, en son iPhone sürümünün tarihini belirledi. Yeni cihaz iPhone 14 olarak adlandırılması bekleniyor Her zaman açık bir ekran içerir, 7 Eylül’de saat 10:00 PT’de açıklanacak. Söylentiler, yeni iPhone serisinin Mini’yi yeni bir Max modeli lehine rafa kaldıracağını, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’e katılacağını ve muhtemelen Fiyatı yaklaşık 100 $ artırın geçtiğimiz yıl boyunca. Apple’ın da planları olabilir iPhone 14 için çentiği kesin lehine Hap deliği ön kameraen azından Pro modelleri için.

Apple, iPhone 14’e ek olarak, olayı algılamak için de kullanabilir. Apple Watch Serisi 8geçen yılki modele benzeyecek ancak daha fazla sağlık özelliğine sahip olacak ateş sensörüYanına Dayanıklılık iyileştirme.

Teknoloji devi, aynı zamanda sunum yapacak olsa da, etkinliğe katılmak için basını California’daki Apple Park’taki merkezine davet etti. Apple.com’da canlı yayın yapın ve diğer yayın hizmetleri. Her zamanki gibi Apple, yaklaşan iPhone etkinliği hakkında davetinde fazla bir şey söylemedi. Davet görünüşe göre bir gece gökyüzünde Apple logosunu gösteriyor ve olası kamera iyileştirmelerini veya geçen yılı gösteriyor Acil aramalar uydu üzerinden söylentisi var. Görüntü, bir dosyadan görebileceğimiz bir şeye benziyor Fotoğrafları harika olan James Webb Uzay Teleskobu Bu yazın başlarında ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana evreni görme biçimimizi değiştirmeye başladık bile. Apple yaptığı duyuruda teaserlara “uzakta” yer verdi.

Devamını oku: iPhone 14 ve Apple Watch Series 8’in lansmanı nasıl izlenir?

iPhone 14 ve Apple Watch 8 için yeni özellikler, bu yıl beklenen rekabette Apple’ın Samsung ve diğer cihaz üreticilerinden öne çıkmasına yardımcı olabilir. İnsanlar teknoloji satın alımlarını azaltıyorlardı, bu da birdenbire buna yol açtı. Çip üreticisi Intel’den düşük satış raporları, Aniden reklamcılık işinin eksikliğine ek olarak alfabe alfabesi Ve Facebook Meta’da Ebeveyn. Ve yalnız değiller.

READ  iFixit, tüm anakart dahil olmak üzere Steam Deck'in neredeyse her parçasını satacak

Devam eden karışık koronavirüs pandemisi sayesinde ekonomiye olan toplu güvenimiz düştü sabit enflasyon Ve durgunluk yaklaşıyor. Michigan Üniversitesi tarafından yapılan bir anket, tüketici güveninin En az 70 yılın en düşük noktasında.

Bu, Apple’ın yeni iPhone sahiplerini kazanmak için daha fazla mücadele etmesi gerektiği anlamına geliyor. Samsung, bu ayın başlarında standart fiyatları sırasıyla 1.800 dolar ve 1.000 dolar olan amiral gemisi Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’ü duyurarak Apple’ın işini biraz daha kolaylaştırdı. Ürünlerinin fiyatlarını da yükseltti Galaksi İzle 5 Ve Galaxy Tomurcukları 2 Pro Parça başına 30 dolar.

Apple şu ana kadar endişeli davranmıyor. Apple son iki yılda büyük başarılara imza attı. En büyük getiri ve kar Her tatil alışveriş sezonunda, büyük ölçüde 2021 için iPhone 13 Popülerliği ve 2020 iPhone 12. Apple CEO’su Tim Cook, daha önce gelişmiş kameraların, uzun pil ömrünün ve saygın yazılımların insanların iPhone’ları tercih etmeye devam etmesinin nedenleri olduğuna dikkat çekmişti. Ancak Apple’ın iki yıl önce kullanmaya başladığı ultra hızlı kablosuz teknoloji olan 5G’nin de muhtemelen bunu yapacağını söyledi. Yükseltmeleri için daha fazla kişiye ödeme yapın.

Geçen ay bir konferans görüşmesinde yatırımcılarla konuşurken “5G bir hızlanma oldu” dedi. Çin, Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı yerlerde teknoloji yayılırken, dünyanın diğer yerlerinde aynı ölçüde kullanılmaya başlamadığını da sözlerine ekledi. 5G ağının genişlemesiyle birlikte, “İyimser olmak için sebep olduğunu düşünüyorum” dedi.

İPhone, bu yıl Apple’ın etkinliğinde göreceğimiz ve muhtemelen çoğu insanın odaklandığı önemli bir ürün olacak olsa da, şirket gösterilecek başka cihazlara sahip olmasını bekliyordu. Bunlar, yükseltilmiş yonga setlerine ve yeni iPad’lere sahip yeni Mac bilgisayarları içerir.

READ  EA Sports FC 24, Switch'te 'harika çalışıyor' gibi görünüyor, 'tüm modları' içerecek