Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Xbox Head, şirketin satın aldığı yerde özel ürünlerin gelecekte olmadığını söylüyor

Xbox Head, şirketin satın aldığı yerde özel ürünlerin gelecekte olmadığını söylüyor

Xbox başkanı Phil Spencer sahnede konuşuyor.

resim: Kevork Cansisyan / Kotaku (Getty Resimleri)

Xbox başkanı Phil Spencer, geçtiğimiz günlerde Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasındaki ilerlemeyi “olumlu” bir yöne doğru gidiyor olarak nitelendirdi, çünkü şirket anlaşma için düzenleyici onayını bekliyor. Görev çağrısı aDr. kutular dünyası. Ayrıca, konsol alanında ilerlemekte olan özel oyunların “giderek daha az” bir rol oynadığını göreceğimizi düşünüyor. Yorumlar, Xbox’ın kısa süre önce Bethesda Softworks’ü satın almasından sonra geldi – bu da çok beklenen gelecek oyunları yapıyor: yıldız alanı Ve Altıncı Şeyh Elyazmaları Xbox’a özel – ve yukarıda bahsedilen Activision anlaşmasını sona erdirmeyi amaçlıyor.

içinde Röportajın ön izlemesi ile birlikte BloombergEmily Chang’in bu gece yayınlanması planlanıyor Bloomberg Stüdyosu 1.0.2 Güncelleme ET 21.00’de Phil Spencer, şirketin son hamleleri de dahil olmak üzere çeşitli konulara değindi. Activision Blizzard’ın satın alınmasıprova Activision’ın belgelenmiş cinsel taciz kültürü, sendika çabaları bakmak eylemve münhasırlık kavramının kendisinin dinozorun yolundan gideceğini nasıl düşündüğü.

Xbox’ın Activision Blizzard’ı satın alması hakkında yorum yapan Spencer, hiçbir zaman “70 milyar dolarlık bir anlaşma” imzalamamış olsa da, her şeyin plana göre gittiği konusunda iyimser olduğunu söyledi. Team Green kısa süre önce bir harcama çılgınlığına gitti ve aşağıdaki gibi efsanevi oyunlar üreten Bethesda’yı satın aldı. Şeyh el yazmaları dizi ve konuşma Damla Gözlerini açmadan önce devam ediyor Morina Yayımcı. Spencer ayrıca, oyuncuların “teslim etmek için yanlış plastik parçası satın aldıkları” için aynı oyunları çevrimiçi olarak birlikte oynayamama deneyiminin olduğuna inanıyor. [the] Televizyon modası geçmiş bir kavramdır. tutmaya yemin ettim Görev çağrısı Çok platformlu bir başlık olarak En azından bir süreliğine, yeni röportajda şunu söyleyerek:

“Sürtünmeyi azaltmak, insanların oynarken kendilerini güvende ve güvende hissetmelerini sağlamak, cihaz ne olursa olsun arkadaşlarını bulmalarına ve arkadaşlarıyla oynamalarına izin vermek için daha fazla oyuncu getirebilmeyi gerçekten seviyoruz – bence uzun vadede bu bizim için iyi. Endüstri.”

İnsanların kendilerini güvende ve güvende hissetmesinden bahseden Spencer, Activision Blizzard’ın şirketin cinsel taciz konusundaki sefil itibarını iyileştirmeye “bağlı” olduğuna inandığını da belirtti. Activision Blizzard’daki “stüdyo liderlerinden” bazılarını “iyi” tanıdığını ve “bazılarının [are] Eski Xbox üyeleri”, işyerinde cinsel saldırı ve tacizle ilgili sistemik sorunları ele alma “yolculuğuna” kendilerini adadıklarını belirtti.

Tam röportajın bu gece yayınlanması planlanıyor ve bu da Spencer’ın Xbox için daha fazla içerik istemek de dahil olmak üzere yorumları için ek bağlam sağlayabilir.

READ  İşte Android 13 Beta 3'teki yenilikler [Gallery]