Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

iPod öldü, ancak Kann Max 1.300 dolarlık bir MP3 çaların yerini alıyor

iPod öldü, ancak Kann Max 1.300 dolarlık bir MP3 çaların yerini alıyor

The iPod Is Dead başlıklı makalenin resmi, ancak bu şeyi 1300 dolara alabilirsiniz.

Apple’ı 3 trilyon dolarlık bir şirkete dönüştürmeye yardımcı olan cihaz (geçtiği bir dönüm noktası Bu yılın başları) İPod’un son yinelemesi olan iPod Touch, resmi olarak öldü. Bu haftanın başlarında dinlenmek için gömüldü. Ancak daha seçici kulakları olan ve akıllı telefon aracılığıyla müziğin keyfini çıkarmayı reddedenler için içiniz rahat olsun. Hâlâ bunun gibi kişisel medya oynatıcılar var. 1300$ düşebilirsin.

bugün Astell & Kern piyasaya sürüldüğünü duyurdu Maks., KANN ALPHA Hi-Res müzik çalarında iPod Touch’a biraz benzeyebilecek, ancak bunun yerine içinde ciddi bir ses bulunan büyük bir güncelleme. Ve evet, buna bir kulaklık jakı dahildir – üçü, aslında, farklı boyutlar ve ba altın tabak—Çünkü gerçekten sadık müzik tutkunları, bir çift kablosuz kulaklıkla kulaklarını lekelemeye cesaret edemezler. KANN MAX, Bluetooth teknolojisini ve dosyalar için aptX HD ve LDAC kodeklerini desteklemesine rağmen töreler kulaklarından nefret edenler.

Yeni KANN MAX, önceki nesil KANN ALPHA’ya kıyasla bir buçuk saat pil ömrü kaybetse de – 14,5’e kıyasla 13 saat – zaten bunu başardı. Daha küçük ve daha hafif Güç çıkışı 12Vrms’den 15Vrms’ye yükseltildi. Bu, KANN MAX’ın çalışması için kendi güç kaynağına ihtiyaç duyan daha gelişmiş kulaklıklarla yerel olarak çalışmasına olanak tanır. Ekstra amplifikatör. Karşılaştırma için, iPod’un kulaklık jakları yaklaşık 2-3 volt verdi.

KANN MAX, gemide 64 GB depolama alanıyla birlikte gelir, Orijinal iPod’un yalnızca 5 GB kapasiteyle geldiği düşünüldüğünde bu çok fazla görünebilir, ancak cihaz aynı zamanda 32bit/768kHz’e kadar kaliteli yüksek çözünürlüklü dijital ses dosyalarıyla da uyumludur. bunlar Çok daha fazla bilgi içerirler ve Apple’ın MP3 veya AAC dosyalarından çok daha fazla yer kaplarlar. KANN MAX saklayabilir, iyi şansla, Bir microSD kart kullanılarak 1 TB’a kadar genişletilebilirken, BT Sink adlı akıllı bir özellik, büyük bir harici sürücüye sahip bir dizüstü bilgisayar gibi diğer cihazlarda depolanan yüksek çözünürlüklü müzik dosyalarının Bluetooth aracılığıyla KANN MAX üzerinden çalınmasına olanak tanır, ses sıkıştırma girişi olmadan.

KANN MAX’ın en dikkate değer güncellemesi, dört adet ES9038Q2M dijital-analog dönüştürücünün kullanılmasıdır. Her biri MAX’ın dört amplifikasyon kanalından birine atanmış. Astell & Kern, bu yaklaşımın çok önemli olduğunu vaat ediyor “Ses kaynağının derinliği ve gerçekçiliği tam olarak ifade edilebilirken”, “müzik çıkışı bozulma olmadan orijinal ses olarak ifade edilir.” Pek çok ses ekipmanında olduğu gibi, pazarlama retoriği ağır kaldırmanın çoğunu yapıyor, ancak bazı yüksek kaliteli kaynak dosyaları ve hatta fiziksel olarak takılı yüksek kaliteli kulaklıklarla, en sıradan odyofiller bile kesinlikle… muhtemelen…KANN MAX ile sevgili iPod’larının kulaklarına pompalayabildikleri arasındaki farkı duyabilmek.

READ  PS5 ve Xbox Series konsolları test edildi • Eurogamer.net