Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İşte Bu 5.000 $’lık Star Wars Disney Cruise Kokteyli’nde Neler Var?

İşte Bu 5.000 $'lık Star Wars Disney Cruise Kokteyli'nde Neler Var?

The Last Jedi'da zengin ve sevimli uzaylılar su kenarında kokteyl içerler.

ekran görüntüsü: Lucas Filmi

eğer merak ediyorsan Biliyor musuniçinde itibarsız $5,000 Yıldız SavaşlarıTemalı bir içecek, artık tam bir gizem değil. bu kaipur kristali, Sadece gemide mevcut Disney arzu ülkesindeki yolcu gemisi hiperuzay salonuo abartılı bir şekilde sunulmuş, Kokteyl temalı meli ile gel camatuno veriliyor ama ne yazık kip değilsşaraba itaat iksirEn pahalılarından yapılmıştı –raflarGalaksideki seçimler.

göre Arthur, parkların etrafındaHangi Uçakta bir garsonla konuşun, Galaktik içecek esas olarak Camus konyakından yapılır. Aynı zamanda Japon narenciye meyvesi, yuzu ve kamkat içerir.” Sitenin muhabirine göre daha fazlası da var.Dünya Sağlık Örgütü katıldığı Disney arzu Vaftiz gezisi: “Kaiburr Crystal ayrıca Camus konyakından çok daha pahalı olan Grand Marnier Quintessence’ı da içeriyor.” Ayrıca içeceğin çok bileşenli olduğunu da belirtiyorlar – kim olduğunu görebilirsiniz. bu video Tek bir içkiden çok bir kokteyl gezintisi gibi…içerir Pappy Van Winkle Ailesi’nin 23 Yıllık Rezerv Bourbon’undan (Bekar bir şişe eşya Neredeyse 6000$) ve Old Port Tawny’den Taylor’s Fladgate Kingsman Sürümü (tamamlandı) 3000 Dolar şişe başına).

Ve olmasa da, kipur kristali c ile gelmiyoramatuno Diğer raporlar Skywalker Vineyards’dan bir şişe köpüklü şarap da aldığını paylaşınMetal tabak ve bardaklargörev yaptı, bir Yıldız Savaşları Sırt Çantası, Bir Kabininiz için bir su şişesi, Hyperspace lounge dekoru ve bir misafir için bir kupon Skywalker çiftliği (halka açık olmadığı biliniyor) Marin County, California’da. Bu bedel karşılığında, umarım George’u bir anlığına görür. Lucas’ın kendisi en azından bazı üzümlerle ilgileniyor.

Yani eğer Disney’deyseniz arzuVe Bir şekilde Hyperspace L’ye erişmeyi başardım.Ong (en çok gurur duyduğun şey taşıma kapasitesi 50 misafir gerekli rezervasyonlarla birlikte)Ayrıca 5000 dolar ile dalga geçme şansı da elde edebilirsiniz. Yıldız Savaşları O içer-Ya da iste istersen ganimet.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret Ve Yıldız Savaşları Sürümler, sırada ne var Film ve TV’de DC EvreniVe onun hakkında bilmek istediğin her şey Ejderha Evi Ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

READ  Will Smith'ten Gerçekten Oscar'dan Ayrılması İstenen Miydi? Kaynaklar hayır diyor